Home / Novosti / Završnica 1. HKRL za djevojke

Završnica 1. HKRL za djevojke

GRUPA A: ĐAKOVO IVANIĆ PITOMAČA UMAG DALMATINKA GRUPA B: PODRAVKA LOKOMOTIVA MURVICA ZRINSKI TVIN

Četvrtak, 31.03.2016.

Ivanić – Pitomača 16:15 (7:4) Zrinski – Lokomotiva 11:15 (5:5) Murvica – Podravka 10:25 (2:11) Umag – Đakovo 16:19 (8:11)

Petak, 01.04.2016.

Podravka – Lokomotiva 12:12 (5:5) Dalmatinka – Umag 16:17 (5:9) Đakovo – Ivanić 16:16 (9:6) Tvin – Murvica 18:18 (7:5) Podravka – Zrinski 14:12 (7:4) Pitomača – Umag 19:18 (7:8) Ivanić – Dalmatinka 15:8 (9:3) Lokomotiva – Murvica 14:11 (8:4) Zrinski – Tvin 14:11 (7:7) Pitomača – Đakovo 16:24 (9:11)

Subota, 02.04.2016.

Dalmatinka – Pitomača 18:16 (6:11) Tvin – Podravka 12:20 (5:13) Umag – Ivanić 15:14 (5:9) Murvica – Zrinski 19:21 (10:10) Đakovo – Dalmatinka 18:11 (10:5) Lokomotiva – Tvin 13:10 (8:3)


POREDAK GRUPA A: 1. ŽRK Đakovo 7 2. ŽRK Ivanić 5 3. ŽRK Umag 4 4. ŽRK Dalmatinka 2 5. ŽRK Pitomača 2 POREDAK GRUPA B: 1. RK Podravka 7 2. RK Lokomotiva 7 3. ŽRL Zrinski 4 4. ŽRK Tvin 1 5. RK Murvica 1


Subota, 02.04.2016.

Razigravanja: Umag – Tvin 15:14 (7:6) Zrinski – Dalmatinka 17:16 (9:9) Polufinala: Đakovo – Lokomotiva 7:15 (4:5) Podravka – Ivanić 17:15 (8:10)

Nedjelja, 03.04.2016.

Utakmica za 9. mjesto: Pitomača – Murvica 19:18 (6:7) Utakmica za 7. mjesto: Tvin – Dalmatinka 18:23 (8:9) Utakmica za 5. mjesto: Umag – Zrinski 17:16 (9:8) Utakmica za 3. mjesto: Đakovo – Ivanić 11:16 (6:5) Finale: Lokomotiva – Podravka 13:15 (8:10) Poredak:: 1. RK podravka 2. Rk Lokomotiva 3. ŽRK Ivanić 4. ŽRK Đakovo 5. ŽRK Umag 6. ŽRK Zrinski 7. RK Dalmatinka 8. ŽRK Tvin 9. ŽRK Pitomača 10. ŽRK Murvica


Najbolja sedmorka turnira Vratarka :Lea Beličev – RK Lokomotiva Lijevo krilo: Korina Karlovčan – RK Podravka Vegeta Desno krilo: Nikolina Nushi – ŽRK Umag Vanjski: Tena Petika – RK Podravka Vegeta Vanjski: Maja Mihalina – ŽRK Đakovo Vanjski: Katarina Mrazović – ŽRK Ivanić Kružna napadačica: Dina Glad – ŽRK Zrinski Najbolje pojednike Najbolja igračica: Ivona Mrđen – RK Podravka Vegeta Najbolja vratarka: Iva Šafar – RK Podravka Vegeta Najbolja obrambena igračica: Valerija Kralj – RK Lokomotiva Najbolja strijelkinja: Ena Car – ŽRK Zrinski 37 golova Najbolji trener: Snježana Petika – RK Podravka Vegeta


ŽRK Đakovo ŽRK IvanićŽRK Pitomača ŽRK Umag / CFP UmagoŽRK Dalmatinka Rukometni klub Podravka Vegeta RK…

Posted by HRS on-Friday, April 1, 2016

[Završnica 1. HKRL za djevojke (’98. g i mlađe)]Finale:Rukometni klub Lokomotiva Zagreb – Rukometni klub Podravka Vegeta 13:15 (8:10)

Posted by HRS on Sunday, April 3, 2016

Pogledajte još...

Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2004. i mlađe – 3. dan

Osmina finala RK Bjelovar – RK Osijek 19:16 (8:8) Nakon početne izjednačenosti Osječani su zaigrali …