Home / Novosti / Završnica 1. HRLDB za dječake rođene 2004. i mlađe

Završnica 1. HRLDB za dječake rođene 2004. i mlađe

Nastavljaju se Završnice Prvenstva Hrvatske za mlađe dobne skupine u Umagu, a ovoga vikenda u dvoranama Stela Maris i OŠ Marije i Line 20 momčadi dječaka rođenih 2004. godine i mlađe kroz četiri skupine borit će se za naslov prvaka. GRUPA A: TRSAT PRELOG RUDAR METKOVIĆ ŠR VARAŽDIN 1930 GRUPA B: BUJE DUGO SELO ČAKOVEC VALPOVKA KOPRIVNICA GRUPA C: GOSPIĆ PPD ZAGREB ĐAKOVO RIBOLA KAŠTELA BJELOVAR GRUPA D: MAKSIMIR PASTELA IVANIĆ FENIKS SOLIN UMAG

Četvrtak, 28.04.2016.

13:30 (Stella M.) Prelog – Varaždin 1930 14:12 (7:8) 14:20 (Stella M.) PPD Zagreb – Bjelovar 14:4 (9:1) 15:10 (Stella M.) Ivanić – Umag 19:9 (10:6) 15:10 (Ma-Li) Dugo Selo – Koprivnica 20:11 (10:8) 16:00 (Stella M.) Đakovo – Gospić 9:18 (6:7) 16:00 (Ma-Li) Rudar – Trsat 9:11 (4:7) 16:50 (Stella M.) Feniks – Maksimir Pastela 5:29 (0:16) 16:50 (Ma-Li) Čakovec – Buje 9:14 (4:8) 17:40 (Stella M.)Ribola Kaštela – PPD Zagreb 8:17 (5:9) 17:40 (Ma-Li) Metković ŠR – Prelog 14:12 (6:7) 18:30 (Stella M.) Solin – Ivanić 12:17 (5:10) 18:30 (Ma-Li) Valpovka – Dugo Selo 16:18 (12:8) 19:20 (Stella M.) Gospić – Bjelovar 14:16 (7:9) 19:20 (Ma-Li) Trsat – Varaždin 1930 21:14 (12:8) 20:10 (Stella M.) Maksimir Pastela – Umag 22:12 (12:3) 20:10 (Ma-Li) Buje – Koprivnica 12:9 (7:2) POREDAK GRUPA A: 1. Trsat 2 2 0 0 4 2. Metković ŠR 1 1 0 0 2 3. Prelo 2 1 0 1 2 4. Rudar 1 0 0 1 0 5. Varaždin 1930 2 0 0 2 0 POREDAK GRUPA B: 1. Buje 2 2 0 0 4 2. Dugo Selo 2 2 0 0 4 3. Čakovec 1 0 0 1 0 4. Valpovka 1 0 0 1 0 5. Koprivnica 2 0 0 1 0 POREDAK GRUPA C: 1. PPD Zagreb 2 2 0 0 4 2. Gospić 2 1 0 1 2 3. Bjelovar 2 1 0 1 2 4. Đakovo 1 0 0 1 0 5. Ribola Kaštela 1 0 0 1 0 POREDAK GRUPA D: 1. Maksimir Pastela 2 0 0 2 4 2. Ivanić 2 2 0 0 4 3. Solin 1 0 0 1 0 4. Umag 2 0 0 2 0 5. Feniks 1 0 0 1 0

Petak, 29.04.2016.

8:00 (Stella M.) Rudar – Metković ŠR 19:13 (10:6) 8:00 (Ma-Li) Đakovo – Ribola Kaštela 3:17 (2:5) 8:50 (Stella M.) Čakovec – Valpovka 11:15 (6:7) 8:50 (Ma-Li) Feniks – Solin 11:8 (6:7) 9:40 (Stella M.)Trsat – Prelog 19:7 (8:1) 9:40 (Ma-Li) Gospić – PPD Zagreb 10:19 (5:10) 10:30 (Stella M.) Buje – Dugo Selo 11:15 (2:10) 10:30 (Ma-Li) Maksimir Pastela – Ivanić 15:14 (7:7) 11:20 (Stella M.) Varaždin 1930 – Rudar 12:18 (4:7) 11:20 (Ma-Li) Bjelovar – Đakovo 15:11 (7:8) 12:10 (Stella M.) Koprivnica – Čakovec 2:19 (2:7) 12:10 (Ma-Li) Umag – Feniks 19:8 (7:4) POREDAK GRUPA A: 1. Trsat 3 3 0 0 6 2. Rudar 3 2 0 1 4 3. Metković ŠR 2 1 0 1 2 4. Prelog 3 1 0 22 5. Varaždin 1930 3 0 0 3 0 POREDAK GRUPA B: 1. Dugo Selo 3 3 0 0 6 2. Buje 3 2 0 1 4 3. Čakovec 3 1 0 2 2 4. Valpovka 2 1 0 1 2 5. Koprivnica 3 0 0 3 0 POREDAK GRUPA C: 1. PPD Zagreb 3 3 0 0 6 2. Bjelovar 3 2 0 1 4 3. Ribola Kaštela 2 1 0 1 2 4. Gospić 3 1 0 2 2 5. Đakovo 3 0 0 3 0 POREDAK GRUPA D: 1. Maksimir Pastela 3 3 0 0 6 2. Ivanić 3 2 0 1 4 3. Umag 3 1 0 2 2 4. Feniks 3 1 0 2 2 5. Solin 2 0 0 2 0


15:30 (Stella M.) Gospić – Ribola Kaštela 11:12 (6:6) 15:30 (Ma-Li) Trsat – Metković ŠR 18:10 (10:2) 16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Solin 19:11 (8:6) 16:20 (Ma-Li) Buje – Valpovka 7:8 (4:5) 17:10 (Stella M.) PPD Zagreb – Đakovo 24:8 (13:4) 17:10 (Ma-Li) Prelog – Rudar 16:17 (7:6) 18:00 (Stella M.) Ivanić – Feniks 12:11 (5:6) 18:00 (Ma-Li) Dugo Selo – Čakovec 16:12 (9:6) 18:50 (Stella M.) Ribola Kaštela – Bjelovar 13:15 (8:10) 18:50 (Ma-Li) Metković ŠR – Varaždin 1930 11:12 (7:6) 19:40 (Stella M.) Solin – Umag 14:12 (7:5) 19:40 (Ma-Li) Valpovka – Koprivnica 19:10 (11:3) POREDAK GRUPA A: 1. Trsat 4 4 0 0 8 2. Rudar 4 3 0 1 6 3. Metković ŠR 4 1 0 3 2 4. Prelog 4 1 0 3 2 5. Varaždin 1930 4 1 0 3 2 POREDAK GRUPA B: 1. Dugo Selo 4 4 0 09 8 2. Valpovka 4 3 0 1 6 3. Buje 4 2 0 2 4 4. Čakovec 4 1 0 3 2 5. Koprivnica 4 0 0 4 0 POREDAK GRUPA C: 1. PPD Zagreb 4 4 0 0 8 2. Bjelovar 4 3 0 1 6 3. Ribola Kaštela 4 2 0 2 4 4. Gospić 4 1 0 3 2 5. Đakovo 4 0 0 4 0 POREDAK GRUPA D: 1. Maksimir Pastela 4 4 0 0 8 2. Ivanić 4 3 0 1 6 3. Umag 4 1 0 3 2 4. Solin 4 1 0 3 2 5. Feniks 4 1 0 3 2


Subota, 30.04.2016.

Razigravanja za četvrtfinale: 8:50 (Stella M.) Valpovka – Metković ŠR 17:12 (9:3) 8:50 (Ma-Li) Ivanić – Ribola Kaštela 11:10 (4:7) 9:40 (Stella M.) Rudar – Buje 19:13 (11:5) 9:40 (Ma-Li) Bjelovar – Umag 21:9 (12:4) Razigravanja za poredak: 10:30 (Stella M.) Čakovec – Varaždin 1930 14:15* 12:12 (7:7) *nakon sedmeraca 10:30 (Ma-Li) Solin – Đakovo 14:13 (6:6) 11:20 (Stella M.) Prelog – Koprivnica 18:21 (11:9) 11:20 (Ma-Li) Gospić – Feniks 18:6 (7:5) Četvrtfinala: 15:30 (Ma-Li) Trsat – Bjelovar 20:8 (11:5) 15:30 (Stella M.) Dugo Selo – Ivanić.16:12 (7:6) 16:20 (Ma-Li) PPD Zagreb – Rudar 13:11 (5:7) 16:20 (Stella M.) Maksimir Pastela – Valpovka 14:8 (9:6) Razigravanja za poredak: 17:10 (Stella M.) Varaždin 1930 – Solin 9:11 (4:6) 17:10 (Ma-Li) Koprivnica – Gospić 11:15 (8:5) 18:00 (Stella M.) Metković ŠR – Ribola Kaštela 12:14 (6:6) 18:00 (Ma-Li) Buje – Umag 11:10 (7:6) 18:50(Stella M.) Čakovec – Đakovo 14:9 (3:3) 18:50 (Ma-Li) Prelog – Feniks 13:15 (7:7) 19:40 (Stella M.) Ivanić – Valpovka 16:13 (10:5) 19:40 (Ma-Li) Bjelovar – Rudar 15:22 (10:11)

Nedjelja, 01.05.2016.

Polufinala: 9:00 (Ma-Li) Trsat – PPD Zagreb 16:21 (6:10) 9:50 (Ma-Li) Dugo Selo – Maksimir Pastela 13:19 (8:9) Utakmica za 19. mjesto: 8:00 (Stella M.) Prelog – Đakovo 15:12 (8:6) Utakmica za 17. mjesto: 8:50 (Stella M.) Feniks – Čakovec 13:21 (2:12) Utakmica za 15. mjesto: 9:40 (Stella M.) Kopirvnica – Varaždin 1930 8:10 (4:9) Utakmica za 13. mjesto: 10:30 (Stella M.) Gospić – Solin 21:12 (9:6) Utakmica za 11. mjesto: 11:20 (Stella M,) Umag – Metković ŠR 10:18 (4:3) Utakmica za 9. mjesto: 12:10 (Stella M.) Buje – Ribola Kaštela 13:9 (7:4) Utakmica za 7. mjesto: 10:40 (Ma-Li) Bjelovar – Valpovka 16:18 (11:11) Utakmica za 5. mjesto: 11:30 (Ma-Li) Rudar – Ivanić 17:15 (4:9) Utakmica za 3. mjesto: 12:40 (Ma-Li) Trsat – Dugo Selo 18:20 (10:10) Finale: 13:30 (Ma-Li) PPD Zagreb – Maksimir Pastela 7:15 (4:10) Najbolja sedmorka turnira Vratar: Dorijan Stankić – Maksimir Pastela Lijevo krilo: Lovro Randić – Trsat Desno krilo: Adrian Ćosić – Rudar Lijevi vanjski: Ivan Čulo – Maksimir Pastela Srednji vanjski: TianBorovec – Dugo Selo Desni vanjski: Karlo Jurić – Ivanić Kružni napadač: David Mikuličić – Trsat Najbolji pojedinci: Najkorisniji igrač: Tin Baković – PPD Zagreb Najbolji obrambeni igrač: Niko Maraković – Maksimir Pastela Najbolji strijelac: Filip Saraja – RK Bjelovar – 41 Najbolji trener: Vedran Krkač Poredak: 1. Maksimir Pastela 2. PPD Zagreb 3. Dugo Selo 4. Trsat 5. Rudar 6. Ivanić 7. Valpovka 8. Bjelovar 9. Buje 10. Ribola Kaštela 11. Metković ŠR 12. Umag 13. Gospić 14. Solin 15. Varaždin 1930 16. Koprivnica 17. Čakovec 18. Feniks 19. Prelog 20. Đakovo

Pogledajte još...

Zagreb otvorio novu sezonu Lige prvaka remijem s Kristianstadom

Veliku priliku za pobjedu propustili su rukometaši PPD Zagreba u susretu prvog kola VELUX EHF …