Uvjerljivo slavlje Zagrebaša protiv Metalurga

3

Rukometaši PPD Zagreba slavili su u 6. kolu SEHA Lige protiv Metalurga 29:20 (13:10).

Iako je Zagreb bio favorit nije lako uspijevao slomiti otpor borbenih rukometaša Metalurga pod vodstvom Line Červara. Na poluvremenu su ipak Zagrebaši uspjeli ostvariti prednost od tri pogotka, a predvodio ih je Dobrivoje Marković.

U nastavku Zagreb je izgledao još bolje, a svojim obrana se priključio i Matevž Skok pa je prednost Zagreba krenula rasti. Sredinom drugog poluvremena narasla je na +5 da bi do kraja utakmice rukometaši Veselina Vujovića slavili s visokih devet pogodaka prednosti.

Miloš Dragaš je utakmicu završio sa 5 pogodaka uz nekoliko sjajnih pogodaka u nastavku, ali niti to nije bilo dovoljno za iznenađenje u Zagrebu. S druge strane su po 5 puta pogodili Tin Kontrec i Stipe Mandalinić.