Mandalinić donio Zagrebu bod kod Meškova

4

Rukometaši PPD Zagreba odigrali su neriješeno na gostovanju u Bjelorusiji kod Meškov Bresta. U tvrdoj i teškoj utakmici u posljednjim su sekundama uspjeli doći do remija 28:28 (15:13).

Prvo poluvrijeme bilo je veoma izjednačeno. Meškov je bolje otvorio 3:0 serijom ali Zagreb se brzo vratio u utakmicu i držao rezultat u egalu. U posljednje dvije minute prvog dijela Zagreb je popustio pa je Meškov s 12:12 uspio doći na 15:13 i otići na odmor s prednošću.

Većinu nastavka utakmice Zagrebaši su bili u rezultatskom zaostatku. Do izjednačenja su uspjeli stići 13 minuta prije kraja susreta. Do kraja susreta igralo se gol za gol, a izjednačujući pogodak za Zagreb sa sirenom je postigao Stipe Mandalinić koji je i predvodio Zagreb s ukupno osam postignutih pogodaka. U redovima Meškov Bresta posebno se istaknuo Rastko Stojković sa sedam pogodaka.