Home / Naslovna / Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 1. dan

Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 1. dan

Posljednja završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe odigrat će se u Umagu u dvoranama Stella Maris i Marija i Lina. Nastup na završnici izborilo je 20 ekipe koje su podijeljene u skupine po pet. Prvi dan natjecanja rezerviran je utakmice po skupinama.

Maksimir Pastela: Filip Holetić, Antonio Matijašec, Luka Pavičić, Ivor Vidović, Lovro Perić, Ivor Zuber, Leon Vinco Mladinić, Vili Šego, Fran Miladin, Fran Krunić, Roko Guina, Marin Škorput, Ivan Lipovac, Petar Prce, Mihael Sever, Patrik Mataić.
Vodstvo: Domagoj Matoic, Alen Dujmić, Vedran Krkač

Poreč: Denis Alić, Luka Jagačić, Tonči Velenik, Kristian Dinić, Tilan Štifanić, Deni Vernik, Lovro Andrić, Edvin Labinac, Marko Babac, Nick Val Ruggero, Tin Vernik, Diego Jelić, Sebastian Životski, Mauro Brkić, Ivan Dadić, Andy Živković, Fran Oroz.
Vodstvo: Vedran Mataija

Rudar: Fran Mihelić, Lovro Planinić, Antonio Brdarić, Toni Kuhar, Hrvoje Planinić, Fran Domović, Mihael Bartolić, Ivan Karlo Moštak, Jakov Gulić, Fran Martinko, Ivor Glivetić, Borna Korpar, Marsel Jendrić, Ino Škreb, Davor Petrušić, Dorian Gorički.
Vodstvo: Iva Martinko

Trsat: Dino Dundović, Andre Medić, Jan Klić, Mate Glikgora, Fran Vrcić, Andrej Vuković, Nikola Peranić, Franko Marija Uljan, Luka Favretto, Alan Franković, Noa Bašić, Leon Felker, David Franković, Karlo Tomović, Egon Vujnović, Tim Willheim.
Vodstvo: Igor Šustić

Opatija: Luko Pavičević, Gabriel Rošulov, Filip Vlašić, Istok Celin, Vito Juričić, Filip Kovač, Filip Kuhar, Marco Galotto, Mark Dražuč, Andrija Grgić,Loren Negrić.
Vodstvo: Igor Tomić, Jurica Filipović

Polet: Ivano Ešegović, Viktor Belan, Marin Šajnović, Hrvoje Darojković, Filip Solarević, Domagoj Štrosar, Bruno Dobrinić, Mario Šodec, Jan Šotić, Marko Čosić, Fran Miloš Kokot, Luka Šutalo, Lukas Ešegović, Nino Čanađija.
Vodstvo: Antonio Rajić, Filip Glavaš

PPD Zagreb: Rafael Erceg, Tin Kebler, Oskar Schramadei, Jan Bilić, Stjepan Gajšak, Evan Marić, Josip Janjić, Daniel Kukuljević Sakcinski, Hrvoje Pavlović, Jona Jelinčić, Mihael Udovičić. Juraj Pajalić, Ante Marijanović, Petar Šprem, Fran Miodrag, Juraj Mlakar.

Koprivnica Hangar 18: Noa Tetec, Antun Đuranek, Ivano Grubić, Petar Golčić, Allan Mikulčić, Fran Premec, David Udovičić, Šimun Švenda, Ivan Šimun Mikulić, Filip Šprem, Niko Kranjčec, Andrej Galkin, Gabrijel Kovačić, Marin Milošević, Filip Toth, Ivan Veh.

Bjelovar: Borna Halapa, Sven Ivanić, Luka Antolović, Karlo Ač, Martin Mihalić, Marko Švenda, Ivan Mrkša, Petar Ficnar, Jan Kojić, Luka Šogorić, Ivan Pećar, Ante Brletić, Borna Medvedović, Petar Kožalski, Josip Zekić, Jakov Rac, Noa Perok.

Čakovec: Noa Kostel, Vito Čapalija, Mark Šoltić, Fran Hozmec, Simon Varošanec, Edin Topolko, Sven Žerjav, Ivan Mikulić, Noa Mavrek, Jakov Radek, Bruno Ladić, Damijan Ninić, Filip Golubić, Andrija Želežnjak, Daminik Malašić.
Vodstvo: Dario Varga

Dugo Selo: Borna Svetec, Šimun Paradžik, Ivan Čičak, David Krenek, Frano Abramović, Luka Radović, Viktor Barnašić, Antonio Veljković, Franko Pomper, Nikola Šulc, Sven Ravnjak, Luka Horvat, Borna Štefanek, Josip Šarić.
Vodstvo: Filip Horvat, Matej Mišković

Umag:

Dubrava: Ivan Ceković, Fran Stancarić, Patrik Kovačić, Dominik Kovač, Luka Anić, Toma Kapitan, Ivan Kolarić, Karlo Vračarić, Karlo Berišić, Paulo Antonio Dedić, Petar Karačić, Lovro Zirdum, Leo Branko Sunajko, Ante Tolić.
Vodstvo: Mario Paradžik, Tihomir Kapitan, Morana Katalinić

Olimpija: Gušte Juričev Barbin, Karlo Labudović, Marino Vukman, Ante Gojčeta, Marko Vukman, Jakov Mačukat, Marko Dragun, Josip Ferara, Duje Mijalić, Niko Vitić, Luigi Bosotin, Pavao Reljić, Antonio Zanki, Toni Arambaša, Ante Mačukat.
Vodstvo: Ervin Vučak, Daniel Reljić, Ivan Juričev Barbin

Karlovac: Mateo Mihalić, Crisstiano Matić, Patrik Fištrović, Patrik Sivka, Bruno Zubčić, Tomislav Živko, Marin Medved, Grgur Marić, Matija Umnik, Ivan Frković, Nol Velimirović, Leon Bunčić, Josip Mihelić, Borna Kovačić, Luka Ranitović, Lovro Gračan.
Vodstvo: Danijel Grbačić, Saša Mihalić, Denis Karić.

Viro Virovitica: Enio Šiptarić, Karlo Prtenjača, Toni Vučak, Domagoj Orban, Matko Moslavac, Leon Matijević, Jan Kovačević, Mateo Perak, Leo Crnčić, Jakov Kosanović, Nikola Kucljak, Jurica Tomljanović, Ivan DUkarić, Leon Ožvat, Matija Feketija, Siniša Mihajlović.
Vodstvo: Marko Crnjenić, Željko Poljak

Daruvar: Matej Tuković, Noa Kovačić, Darijan Vašatko, Petar Konjević, Borna Subotić, Patrik Finek, David Vacka, Edi Bašek, Sven Šilobodec, Dino Plažanin, Patrik Ježinec, Borna Donat, Sebastian Donat, Jan Balog, Sven Milde.
Vodstvo: Zoran Grkinić, Saša Brabec

Ivančica Ivanec: Luka Mihalinec, Lovro Gotal, Vito Škorak, Leo Gotal, Filip Rogina, Tin Đukić, Adriano Zagorac, Jakov Levanić, Dan Lepoglavec, Dorian Stančić, Florijan Hudoletnjak, Roko Komes, Borna Marušić, Tomislav Kišiček, Luka Hlevnjak, Luka Herceg-Žutki.
Vodstvo: Marko Gotal, Franjo Harjač

Rugvica: Luka Špoljarec, Ivan Novak, Marko Maras, Domagoj Kuliš, Karlo Biškupović, Frano Jelčić, Grga Kuzmec, Antonio Drobnjak, Leon Petrlić, David Pršlja, Dorijan Remenar, Ilia Tolić, Denis Medjaković, Fran Vicić.
Vodstvo: Hrvoje Džigumović, Miroslav Vicić, Mario Jerković

RK Solin: Mario Vrgoč, Ante Poljak, Marin Žižić, Marin Sesartić, Ivan Blažević, Luka Delić, Marko Marendić, Tino Cipici, Nikola RUščić, Mihael Mandić, Antonio Zekić, Marko Ninčević, Jure Banovac, Matej Čorić, Marin Sunara.
Vodstvo: Drago Fantić, Jakša Buzančić

RK Rudar – RK Trsat 12:3 (7:1)

Ivor Glivetić 5, Fran Martinko 5

//

Jan Klić 1, Andrej Vuković 1, Karlo Tomović 1

RK  Maksimir Pastela – RK Poreč 12:7 (4:2)

Ivor Vidović 3, Ivor Zuber 3

//

Mauro Brkić 3, Sebastian Životski 1

MRK Dugo Selo – RK Umag 18:13 (7:8)

Franko Pomper 6, Sven Ravnjak 4

//

Dino Černeka 6, Filip Mikolčević 3, Vedran Buršić 3

RK Polet – RK Opatija 14:7 (6:2)

Fran Kokot Miloš 5, Marin Šijanović 3, Domagoj Štrosar 3

//

Luko Pavičević 3, Gabriel Rošulov 2

MRK Čakovec – RK Bjelovar 11:9 (5:7)

Simon Varošanec 5, Damijan Ninić 5

//

Karlo Ač 5, Marko Švenda 2

RK Koprivnica Hangar 18 – RK PPD Zagreb 10:13 (4:8)

Šimun Švenda 4, Ivano Grubić 1

//

Petar Šprem 5, Josip Janjić 4

RK Solin – RK Rugvica 16:14 (8:6)

Mario Vrgoč 12, Matej Čorić 2

//

Frano Jelčič 4, David Pršlja 4

RK Olimpija Vodice – RK Dubrava 12:19 (5:9)

Marino Vukman 7, Pavao Reljić 3

//

Toma Kapitan 8, Luka Anić 3, Lovro Zirdum 3

HRK Karlovac – RK Rudar 6:9 (3:5)

Borna Kovačić 5, Nol Velimirović 1

//

Fran Martinko 3, Ivor Glivetić 2

RK Viro Virovitica – RK Maksimir Pastela 8:13 (3:3)

Matko Moslavac 4, Jakov Kosanović 3

//

Patrik Mataić 4, Ivor Vidović 3

RK Daruvar – MRK Dugo Selo (2:7)

Borna Donat 5, Sven Šilobodec 2

//

Josip Šarić 5,  Franko Pomper 4

RK Ivančica Ivanec – RK Polet 13:6 (8:3)

Vito Škorak 4, Jakov Levanić 4

//

Fran Kokot Miloš 2, Mario Šodec 1

RK Bjelovar – RK Trsat 14:16 (5:6)

Marko Švenda 5, Karlo Ač 4

//

Jan Klić 8, Luka Favretto 7

RK PPD Zagreb – RK Poreč 12:8 (6:5)

Stjepan Gajšak 3, Daniel Kukuljević – Sakcinski 3

//

Marko Babac 3, Mauro Brkić 3

RK Rugvica – MRK Umag 21:6 (12:2)

Fran Vicić 9, Frano Jelčić 7

//

Matej Bubnić 2, Ivan Galović 2

RK Dubrava – RK Opatija  18:11

Toma Kapitan 7, Lovro Zirdum 6

//

Luko Pavičević 4, Filip Kuhar 3

Pogledajte još...

Tatran Prešov u drugom poluvremenu slomio otpor Nexea

Nakon prolaska u treće pretkolo EHF kupa, Našičani su se okrenuli šestom kolu SEHA-Gazprom lige. …