Home / Naslovna / Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 3. dan

Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 3. dan

Osmina finala

RK Polet – RK Viro Virovitica 18:11 (9:5)

Domagoj Štrosar 7, Marin Šajnović 4

//

Matko Moslavac 7, Jakov Kosanović 2

Statistika

RK Rugvica – RK Čakovec 21:8 (12:4)

Denis Medjaković 7, Fran Vicić 5

//

Damijan Ninić 3, Simon Varošanec 2

Statistika

RK Maksimir Pastela – RK Dubrava 15:11 (6:4)

Patrik Mataić 5, Ivor Vidović 4

//

Toma Kapitan 7, Fran Strancarić 1

Statistika

HRK Karlovac – MRK Dugo Selo 18:13 (6:5)

Lovro Gračan 8, Nol Velimirović 3

//

Franko Pomper 8, Sven Ravnjak 3

Statistika

Razigravanje za plasman

RK Opatija – RK Poreč 13:9 (6:5)

Filip Kovač 6, Luko Pavičević 4

//

Luka Jagačić 3, Mauro Brkić 3

Statistika

RK Dauvar – RK Bjelovar 18:8 (9:4)

Sven Šilobodec 5, Borna Donat 5

//

Karlo Ač 2, Marko Švenda 2, Jan Kojić 2

Statistika

RK Koprivnica Hangar – RK Olimpija 14:12 (8:6)

Petar Golčić 4, David Udovičić 3, Allan Mikulčić 3

//

Pavao Reljić 5, Marino Vukman 4

Statistika

RK Trsat – RK Umag 17:10 (11:3)

Jan Klić 4, Karlo Tomović 4

//

Vedran Buršić 2, Dino Černeka 2, Filip Mikolčević 2

Statistika

Četvrtfinale

RK Rudar – RK Maksimir Pastela 18:10 (9:7)

Antonio Brdarić 3, Fran Martinko 3

//

Patrik Mataić 3, Vili Šego 2

Statistika

RK Solin – RK Polet 11:12 (7:7)

Mario Vrgoč 5, Matej Čorić 3

//

Fran Kokot Miloš 6, Mario Šodec 3

Statistika

RK PPD Zagreb – HRK Karlovac 17:9 (10:3)

Stjepan Gajšak 4, Daniel Kukuljević Sakcinski 4

//

Nol Velimirović 2, Leon Bunčić 2

Statistika

RK Ivančica Ivanec – RK Rugvica 11:12 (6:5)

Jakov Levanić 4, Vito Škorak 3

//

David Pršlja 6, Leon Petrlić 2

Statistika

Razigravanje 13.-16. mjesto

RK Trsat – RK Koprivnica Hangar  (8:8)

Andrej Vuković 4, Jan Klić 3

//

Šimun Švenda 5, Petar Golčić 3

Statistika

RK Daruvar – RK Opatija 13:9 (7:5)

David Vacka 8, Sven Šilobodec 3

//

Luko Pavičević 4, Istok Celin 3

Statistika

Razigravanje 9.-12. mjesto

MRK Dugo Selo – RK Dubrava 12:17 (6:9)

Franko Pomper 4, Josip Šarić 3

//

Patrik Kovačić 4, Lovro Zirdum 4

Statistika

RK Čakovec – RK Viro Virovitica 13:14 (6:8)

Damijan Ninić 5, Fran Hozmec 3

//

Matko Moslavac 6, Leon Matijević 4

Statistika

Razigravanje 17.-20. mjesto

MRK Umag – RK Olimpija 10:17 (5:6)

Dino Černeka 4, Filip Mikolčević

//

Marino Vukman 8, Karlo Labudović 2

Statistika

RK Bjelovar – RK Poreč 19:18 (13:13, 6:3)

Karlo Ač 5, Martin Mihalić 3

//

Mauro Brkić 5, Marko Babac 3

Statistika

Razigravanje 5. – 8. mjesto

RK Maksimir Pastela – HRK Karlovac 11:15 (4:5)

Ivor Vidović 3, Vili Šego 2, Petar Prce 2

//

Nol Velimirović 9, Lovro Gračan 4

Statistika

RK Solin – RK Ivančica Ivanec 12:13 (7:5)

Mario Vrgoč 5, Matej Čorić 5

//

Vito Škorak 5, Dan Lepoglavec 4

Statistika

Pogledajte još...

Nexe poražen od Vojvodine u SEHA-Gazprom ligi

Rukometaši Nexea pomalo iznenađujuće su izgubili bodove na gostovanju u Novom Sadu. Iako su momci …