Home / Naslovna / Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 4. dan

Završnica Prvenstva Hrvatske za dječake rođene 2006. i mlađe – 4. dan

Finale

RK Rudar – RK Polet 16:11 (9:8)

Fran Martinko 6, Davor Petrušić 4

//

Marin Šajnović 6, Domagoj Štrosar 3

Statistika

3. mjesto

RK PPD Zagreb – RK Rugvica 10:11 (6:3)

Juraj Mlakar 4, Petar Šprem 3

//

Fran Vicić 3, David Pršlja 3, Frano Jelčić 3

Statistika

NAJBOLJI POJEDINCI TURNIRA:

Lijevo krilo: Franko Pomper (MRK Dugo Selo)

Lijevi vanjski: Fran Martinko (RK Rudar)

Srednji vanjski: Fran Kokot Miloš (RK Polet)

Desni vanjski: Denis Medjaković (RK Rugvica)

Desno krilo: Petar Šprem (RK PPD Zagreb)

Kružni napad: Fran Vicić (RK Rugvica)

Najbolji vratar: Mihael Bartolić (RK Rudar)

Najbolji obrambeni igrač: Stjepan Gajšak (RK PPD Zagreb)

Najbolji strijelac: Mario Vrgoč (RK Solin)

Najkorisniji igrač turnira: Fran Martino (RK Rudar)

Najbolja trenerica: Iva Martinko (RK Rudar)

5. mjesto

HRK Karlovac – RK Ivančica Ivanec 16:14 (9:7)

Nol Velimirović 8, Borna Kovačić 5

//

Jakov Levanić 5, Dan Lepoglavec 4

Statistika

7. mjesto

RK Maksimir Pastela – RK Solin 13:12 (7:6, 11:11)

Antonio Matijašec 2, Ivor Vidović 2, Fran Krunić 2

//

Mario Vrgoč 5, Marko Marendić 3

Statistika

9. mjesto

RK Dubrava – RK Viro Virovitica 14:10 (8:6)

Patrik Kovačić 5, Toma Kapitan 3

//

Matko Moslavac 4, Leon Matijević 3

Statistika

11. mjesto

MRK Dugo Selo – RK Čakovec 16:11 (8:7)

Franko Pomper 6, Josip Šarić 3, Sven Ravnjak 3

//

Fran Hozmec 3, Simon Varošanec 3, Damijan Ninić 3

Statistika

13. mjesto

RK Trsat – RK Daruvar 11:9 (9:3)

Luka Favretto 4, Karlo Tomović 4

//

David Vacka 3, Petar Konjević 2, Sebastian Donat 2

Statistika

15. mjesto

RK Koprivnica Hangar 18 – RK Opatija 14:9 (7:2)

Fran Premec 3, Petar Golčić 2, Šimun Švenda 2

//

Gabriel Rošulov 3, Filip Kovač 3

Statistika

17. mjesto

RK Olimpija – RK Bjelovar 15:14 (5:6)

Marino Vukman 8, Karlo Labudović 5

//

Martin Mihalić 4, Karlo Ač 3, Jan Kojić 3

Statistika

19. mjesto

MRK Umag – RK Poreč 11:14 (5:10)

Ivan Galović 4, Vedran Buršić 2

//

Mauro Brkić 4, Diego Jelić 3

Statistika

Polufinale

RK Rudar – RK PPD Zagreb 12:11 (3:6, 9:9)

Antonio Brdarić 2, Marsel Jendriš 2,  Dorian Gorički 2

//

Daniel Kukuljević Sakcinski 2, Juraj Pajalić 2, Petar Šprem 2

Statistika

RK Polet – RK Rugvica 21:12 (10:7)

Marin Šajnović 9, Mario Šodec 6

//

David Pršlja 4, Leon Petrlić 3

Statistika

POREDAK:

1. RK Rudar

2. RK Polet

3. RK Rugvica

4. RK PPD Zagreb

5. HRK Karlovac

6. RK Ivančica Ivanec

7. RK Maksimir Pastela

8. RK Solin

9. RK Dubrava

10. RK Viro Virovitica

11. MRK Dugo Selo

12. RK Čakovec

13. RK Trsat

14. RK Daruvar

15. RK Koprivnica Hangar 18

16. RK Opatija

17. RK Olimpija

18. RK Bjelovar

19. RK Poreč

20. MRK Umag

Pogledajte još...

Nexe protiv Ribe-Esbjerga, Dubrava protiv Saint-Raphael Var Handball

U prostorijama Europske rukometne federacije održan je ždrijeb trećeg pretkola EHF kupa u kojem se …