Home / Novosti / Reprezentacije / Juniorke / Poraz i pobjeda juniorki protiv Crne Gore

Poraz i pobjeda juniorki protiv Crne Gore

Hrvatske juniorke u sklopu prvog dijela priprema za Svjetsko prvenstvo odigrale su dvije prijateljske utakmice protiv vršnjakinja iz Crne Gore.

Izabranice Ivana Jerkovića na gostovanju u Crnoj Gori u prvom susretu upisale su poraz 17:24 (8:17). Crnogorke su dobro otvorile susret i čvrstom obranom dobro namučila naše djevojke u prvom dijelu utakmice. U nastavku susreta Hrvatska je pokušavala smanjiti zaostatak, a do isteka 60. minute došle su do minus sedam.

U uzvratnom susretu, samo dan kasnije, hrvatske juniorke su izgledale uigranije i do odlaska na odmor su stvorile prednost od +3. Stečeno vodstvo održavale su tijekom cijelog drugog dijela utakmice pa su na kraju upisale slavlje 22:19.

Nastavak treninga očekuje ih u Kampu HRS-a od 5. do 11. srpnja.

Svjetsko prvenstvo u Sloveniji na rasporedu je od 27. srpnja do 6. kolovoza.

Kontrolno okupljanje ženske kadetske reprezentacije

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija okupit će se na trodnevnim kontrolnim pripremama za Europsko prvenstvo u …