Home / Naslovna / Počinje Završnica Prvenstva Hrvatske za kadetkinje

Počinje Završnica Prvenstva Hrvatske za kadetkinje

Umag je i ove godine domaćin završnica Prvenstva Hrvatske, a sezonu su otvorile kadetkinje (djevojke rođene 2000. i mlađe). 10 ekipa kroz četiri dana borit će se za naslov prvakinja, a ekipe su podijeljene u dvije skupine.

GRUPA «A »   GRUPA «B»
1. ŽRK „KOKA“, Varaždin 1. RK „PODRAVKA“, Koprivnica
2. ŽRK «IVANIĆ», Ivanić Grad 2. RK «LOKOMOTIVA», Zagreb
3. ŽRK “SESVETE“, Sesvete 3. ŽRK «BJELOVAR», Bjelovar
4. ŽRK „TVIN “, Virovitica 4. ŽRK «TROGIR 58», Trogir
5. ŽRK “DALMATINKA“, Ploče 5. ŽRK „METKOVIĆ“, Metković

 

Braniteljice naslova od prošle godine su rukometašice Podravke Vegete.

Posljednji dan završnice moći ćete pratiti na Youtube kanalu HRS-a, dok ćete kroz sve dane rezultate moći pratiti uživo na web stranici.

Ekipe

RK Sesvete: Ana Pehar, Mia Tupek, Gabriela Rezić, Petra Lovrenčević, Mihaela Bešen, Mia Bošnjak, Ana Marija Bikić, Mia Brkić, Lucija Cvitanović, Veronika Mamić, Lara Burić, Katarina Glibanski.
Službene osobe: Zvjezdana Tupek i Branko Šebek

ŽRK Ivanić: Veronika Ivanković, Tea Mihalj, Martina Krajpl, Ana Malec, Karla Katarina Magdić, Mirna Lešković, Ana Pejić, Anamarija Abramović, Paola Juren, Patricia Hren, Paula Kinderman, Ivana Vidović, Ivana Tučkorić, Karla Lisica, Tina Barišić.
Službene osobe: Irena Malec, Renato Tučkorić, Goran Bobić, Igor Gajski

ŽRK Bjelovar: Lorena Zrilić, Klaudija Loborec, Ema Guskić, Vanja Radičević, Jelena Karanović, Lucija Ivanda, Iva Lovrić, Josipa Kaselj, Lucija Starčević, Ines Mrak, Nensi Vojtela, Ana Krmpotić, Ivana Cindrić, Leonarda Nesek, Tijana Teklić, Karmela Prokopac.
Službene osobe: Ivica Prokopac, Dario Obran, Dejana Kuzmić

RK Podravka Vegeta: Katarina Borac, Nika Presek, Hannah Vuljak, Elena Popović, Ana Sikavica, Lana Brkić, Lucija Jandrašić, Klara Petričević, Lea Franušić, Gabriela Vrabec, Tena Petika, Vita Domijan, Patricia Firšt, Elena Beljak, Klara Kokša, Nika Strahija.
Službene osobe: Ljerka Vresk, Filip Turk

ŽRK Tvin-Virovitica: Marija Devald, Lorena Hrvoić, Nikolina Jezerčić, Helena Lukačević, Tamara Hudoletnjak, Iva Blažević, Lea Zupčić, Lukrecia Veršec, Sandra Stjepanović, Marija Majstorović, Nika Deskar, Marta Oštrić, Ana Culej, Vanesa Prpić, Elena Bardić, Marija Medved.
Službene osobe: Mario Šolc, Zdenka Premužić

ŽRK Koka: Anamarija Antolović, Lana Bartolić, Ela Bilić, Ema Carev, Marija-Magdalena Davidović, Lara Đaković, Isabela Hokman, Dorotea Kontrec, Nera Kuzminski, Patricija Lekaj, Željka Lončar, Dunja Pofuk, Mateja Pozder, Marta Pozder, Sara Rogina, Sara Šopar.
Službene osobe: Barbara Karlovčec, Snježana Horvat

ŽRK Trogir 58: Nina Juranović, Andrea Sesar, Katarina Šolić, Marta Raukar, Zorana Čaleta, Marina Nuić, Ana Bolanča, Marija Piteša, Natali Radić, Paulina Pavković, Karla Vidović, Nikolina Tomić, Ana Damjanović, Matea Tomić, Marta Duran, Lucija Brešan.
Službene osobe: Josip Lukić, Ivan Perkušić, Maja Teskera

RK Lokomotiva: Lorena Češković, Tereza Udovičić, Nika Vajdić, Nika Vojnović, Bernarda Mostarlić, Lorena Orečić, Petra Krezo, Lara Fureš, Lucija Krezo, Rea Banić, Lara Miholić, Vanja Perenčević, Iva Ivčić, Ivona Škalić, Matea Škalić, Bruna Zrnić.
Službene osobe: Iva Kanjugović, Nikola Škorić

ŽRK Metković: Marija Jelaš, Zorana Miočević, Ana Taslak, Paula Bajo, Petra Obšivač, Dora Magzan, Karla Galov, Marta Vidović, Ivana Grmoja, Anđela Sušak, Antonela Srna, Maja Vukojević, Barbara Dropuljić, Lorena Radić, Kata Miočević, Paula Crnčević, Karmen Španjić.
Službene osobe: Tomislav Komazin, Mate Nikolić, Tomislav Jeramaz

RK Dalmatinka: Petra Sršen, Ana Stanković, Lucija Cvijanović, Ema Barbir, Petra Marinović, Lana Jarak, Josipa Oršuljić, Iva Žderić, Gabrijela Čupić, Anamarija Nikolac, Mihaela Mataga, Antonija Rotim.
Službene osobe: Stipe Tomašević, Ivan Jerković, Ante Jerković, Andrijana Vlatka Jelčić

 

Pogledajte još...

Visok poraz Zagreba od Motor Zaporožja u Ligi prvaka

Visok poraz doživjeli su rukometaši PPD Zagreba na gostovanju kod Motora iz Zaporožja. U petom …