Home / Novosti / Reprezentacije / Mlađe kadetkinje / Turnir regionalnih reprezentacija za mlađe kadetkinje

Turnir regionalnih reprezentacija za mlađe kadetkinje

Turnir regionalnih reprezentacija odigrao se u Ivanić-Gradu 30. travnja 2018. godine, a sudjelovalo je sedam ekipa podijeljenih u reprezentacije regija. Bilo je to okupljanje budućih reprezentativki Hrvatske koje će se uskoro okupiti u kategoriji mlađih kadetkinja.

ZAGREB: Ivana Huzjak, Veronika Mamić, Lucija Runjić, Tomic Curić, Lara Fureš, Tarra Kocijan, Bruna Zrnić, Lucija Cvitanović, Petra Krezo, Lucija Krezo, Ema Vurbić, Petra Mesić, Mia Brkić, Ana Pehar, Ana Grlić, Iva Brkljačić, Lara Burić
Treneri: Branko Šebek, Nikola Škorić, Ivica Caharija, Saša Vučić

KOPRIVNICA: Iva Mustač, Nera Kuzminski, Kaia Rea Šinjori, Nika Strahija, Lea Zupčić, Lukrecija Veršesc, Patricija Firšt, Marija Medved, Nika Horvat, Ivana Kirin, Hannah Vuljak, Tena Vurnek, Leona Karla Hanžeković, Marina Matejaš
Treneri: Snježana Horvat, Filip Turk

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA: Tena Boštijančić, Petra Kantura, Diana Vincek, Katja Cupek, Magdalena Runtas, Marta Janjanin, Marta Jagić, Ema Popović Gecan, Karla Brakus, Doris Katalinić, Mihaela Nemčić, Gabrijela Skrbin, Paula Jakešević, Stella Zlodi, Lucija Ljevar, Nika Volar
Treneri: Tanja Plašić, Dora Krnjević

OSIJEK: Marta Klasić, Petra Frančić, Klara Birtić, Josipa Dorić, Sara Janković, Arijana Gashi, Ana Marija Đurinić, Ana Delić, Josipa Josipović, Karla Erdelji, Petra Pavošević, Anđela Prekačin, Nika Vlašić, Lana Malovan, Leonarda Vranješ, Lana Alšić
Treneri: Krešimir Modrić, Denis Kasun

ISTRA: Lucija Blašković, Leticija Škare, Monika Praterčić, Leona Šumberac, Ariana Kerenjus, Corina Picco, Erika Trento, Dora Bertonja, Nika Kamenar, Iana Cvek, Nikolina Korša, Irina Zupičić, Korina Matković
Treneri: Ingrid Sau, Vojislav Vujić, Diego Datos

RIJEKA: Paula Tomčić, Arijana Babić, Antonija Matijašić, Ema Talan, Adeka Hodžić, Romina Lazarin, Nika Pleše, Ema Mihalić, Nina Stipčić, Ines Pifar, Dora Krešić, Nika Vukelić, Dilja Lekaj, Sara Krizmanić, Nika Car, Renee Posavec
Treneri: Zvonimir Kutija, Višnja Hrnić, Adrijana Prosenjak

SPLIT: Mia Đuvelek, Ana Mrkonjić, Nina Boban, Vana Bešker, Ana Buljan, Mila Tonković, Tea Tenžera, Hana Velagić, Ana Jerković, Karmen Paštar, Maja Bilandžić, Matea Tomić, Margarita Škaričić, Natali Radić, Josipa Oršulić, Nina Jurišić, Kalara Kalajžić
Treneri: Ante Burger, Ivan Perkušić, Liljana Borozan

 

Pogledajte još...

Završnica Prvenstva Hrvatske za mlađe kadete – plasmani

Završnica PH, mlađi kadeti 2002. i ml. – plasmani Finale MRK Dugo Selo – RK …