SEHA – Gazprom liga: Oslabljeni Zagreb s novim porazom

316

Rukometaši PPD Zagreba poraženi su u zaostalom susretu 2.kola, skupine B, SEHA – Gazprom lige od Meshkov Bresta 33:29, pa  nakon pet odigranih susreta imaju tri pobjede i dva poraza, te zauzimaju treće mjesto te skupine.

PPD je u Brest stigao bez Hrvoja Horvata, Damira Bićanića, Luke Mrakovčića i Mateja Ašanina. Dio je ozlijeđen, dio je dobio poštedu uoči dolaska Elveruma i Lige prvaka. Praktički bez obrane odigrao je zagrebački sastav prvo poluvrijeme. Zbog toga i ne čudi da su primili čak 16 pogodaka. Nakon uvodnih 1:1, i 2:2, Zagreb je imao samo još tri prilike za izjednačenje, ali ni jednu nije iskoristio i Meshkov je relativno lako kontrolirao igru i rezultat u prvih 30.minuta. Prva prigoda za poravnanje rezultata bila je na 7:6, ali je Davida Mandić promašio čistu priliku. Meshkov se nakon toga uspijeva odvojiti na plus tri u 14-oj minuti. Plinari su to stalno pokušavali stići. Nekoliko puta dolazili su na minus jedan, ali ne i do izjednačenja. U završnici prvoga dijela imali su dva napada da to ostvare, od toga jedan put s igračem više, ali nisu bili precizni i bjeloruska momčad je otišla na predah s minimalnom prednošću 16:15.

I u nastavku je bilo mnogo uspona i padova u igri Zagrebaša, kao uostalom i cijele ove sezone. Desetak minuta držali su ravnotežu, ili minimalni zaostatak. A onda je došlo do raspada sustava i Meshkov je serijom od četiri pogotka za redom pobjegao na plus pet (24:19). Veselin Vujović je logično pozvao minutu predaha i bio izuzetno oštar prema svojim igračima. Čini se da ih je uspio malo prodrmati, pa je Zagreb pet i pol minuta prije kraja stigao na samo dva pogotka zaostatka 29:27. U tim trenucima imao je napad, koji ne koristi Aleks Vlah, pa još jednu pogrešku mladog Slovenca u sljedećem napadu i snovi o bodu ili bodovi u Brestu otišli su u nepovrat. Meshkov je rutinski odradio posao do kraja i upisao svoju četvrtu pobjedu ove sezone u SEHA – Gazprom ligi.

Sa sedam pogodaka Nikita Vailupau, inače najbolji strijelac SEHA lige bio je najprecizniji kod domaćina. Prvi topnik Zagreba Filip Vistorop, također sedam pogodaka.

SEHA – GAZPROM LIGA: 2. KOLO
MESHKOV BREST – PPD ZAGREB 33:29

CCSP. Cisco Certified Security Professional. Intermediate certification for Cisco’s security Online Examination aspects. CCSP and its brother certification, 700-037 Online Store familiar CCNP, CCDP, CCIP and the latest CCVP, are all Professional level, if you master the essence of the exam knowledge, it is very helpful for the work. Like CCSP, it is provided by Cisco vendors. The content is mainly for its network security products, router security, PIX firewall, VPN 3000, intrusion detection (IDS) and security implementation. There are five courses, which need to be done on the basis of CCNA. A five-door exam can get a CCSP certificate. At the same time, after the first Secur, after each exam, you will get a special certificate, such as PIX, PIX expert VPN, VPN expert, IDS, IDS expert, until SAFE is tested. The fifth door), obtaining the CCSP certificate, this multi-certificate method is a good way to motivate yourself (not to Actual Test rule out Cisco fishing suspects, huh, huh). The CCSP exam is rich in content, and the product knowledge and general knowledge ratio are appropriate. It is difficult to study the exam. If you have worked on the Cisco network and want to increase the security Questions technology, CCSP is a good choice. CISSP: Registered Information Systems Security Specialist. The advantage of the ACTC training 70-685 Dumps PDF is to achieve the professional level of graphic production software, web design, digital video use; after passing the test, the company has obtained the qualification of the certified designer Questions of the Austrian Adobe magazine and has the qualification to practice. The content is simple, the requirements are simple, and the study and the test 70-534 questions and answers are not difficult. MCITP has become the world’s top ten IT training in the CSDN website. A person with ASF High quality Certification MCITP certification is very helpful in working, going abroad (such as Australia), or his own understanding of computer technology. CCIE Security and exam cram CISSP should be considered a level and difficult. Between these two. Money, after a while, online Free learning materials will be more and more, and it is more convenient to learn. For certification difficulty, CIWIt Rate Certification Exam then you should focus on retaining the outstanding IT certification talent you already have, so that you have already made a considerable investment in IT certification.

Prethodni članak50 dana do početka Europskog prvenstva 2020!
Sljedeći članakEHF kup (Ž): Zahtjevna skupina za hrvatske prvakinje