Dukat 1. HRL muški – 7. kolo – Karlovac bolji od Zameta

178

U posljednjim utakmicama 7. kola, osim Gorice, Karlovac i Dubrava ostvarili domaće pobjede. KARLOVAC – ZAMET 31 : 28 (15:11) DUKAT 1.HRL – MUŠKI – 7.KOLO ŠSD Mladost, gledatelja: 700, Suci: Matija Gubica (Petrijevci) – Boris Milošević (Osijek) Nadzornik: Tomislav Komazin (Metković) KARLOVAC: Benković, , Prskalo 1, Đanković 4, Samardžija, Laskač 2, Višnić 3, Magdić, Sladoljev, Požega 2, Štrucelj 1(1), Karić, Mandarić, Batinić 13(4), Džono 5. Trener: Silvio Ivandija. ZAMET: Novaković, Hrvatin 11(4), Bukvić, Bašić, Uzelac 5, Kozina, Čosić, Prokopić 4, Horvat, Gojun 3, Pešić, Černeka, Crnić 5, Erstić. Trener: Drago Žiljak. ISKLJUČENJA: Karlovac – 2 minute, Zamet – 8 minuta SEDMERCI: Karlovac 5(5), Zamet 4(4) Očekivano je porotekla utakmica u Karlovcu, između Karlovca i Zameta. Momčadi koje se “poznaju” niz godina nisu mogle ništa sakriti od protivnika. Trebalo se dobro potruditi doći do bodova večeras. Nisu u prvom poluvremenu gosti imali rezultaski pozitivan skor, cijelo vrijeme su stizali domaću pordnost, koja se kretala do četri gola prednosti, tek četri izjednačenja u početnoj fazi utakmice. Drugo poluvrijeme bolje otvaraju domaćini, odlaze na šest golova prednost 24:18, koju su održavali do pred sam kraj utakmice, kada riječani smanjuju rezultat. S obje strane dva raspoložena strijelca, kod Karlovca Batinić sa 13 golova, a kod Zameta Hrvatin sa 11 golova. DUBRAVA – SISCIA 33 : 26 (17:13) DUKAT 1.HRL – MUŠKI – 7.KOLO SD Dubrava, gledatelja: 300, Suci: Dalibor Jurinović (Zadar) – Marko Mrvica (Biograd) Nadzornik: Miodrag Peković (Varaždin) DUBRAVA: Vladušić 4, Tojičić 8, Tarabochia 4(1), Čolak, Brnas 1, Štrlek 2, Stibohar 4, Đikić 3, Zovko 1, Kovačević 2, Bumbak, Horvat 4(2), Balić, Uvodić. Trener: Dubravko Bilić. SISCIA: Meničanin, Kavran 1, Bešlić 4, Božić, Kovačić, Lasica 2, Ražić 3, Petrač 1, Gulsun 1, Halkić 2(1), Baltić 4(1), S.Slukan 4, Bolčević 4, Somić. Trener: Vladimir Jelčić. ISKLJUČENJA: Dubrava – 8 minuta, Siscia – 4 minute DISKVALIFIKACIJA: Mehmet Gulsun (Siscia) 20. minuta SEDMERCI: Dubrava 5(3), Siscia 2(2) Dubrava se potvrdila kao “negostoljubiv” domaćin, večeras nije dopustila bilo kakvo iznenađenje i gubitak bodova.Raspoloženi igrači Dubrave, od samog početka utakmice poreuzeli su rezultatsku inicijativu koju nisu ispštali niti jednog trenutak utakmice. Prvo poluvrijeme imali su najviše pet golova prednosti, dok u drugom dijelu su najveću prednost imali pred sam kraj utakmice 32:23. Najbolji pojedinac domaćih je Tojičić sa 8 golova uz Vladušića, Tarabochiu i Stibohara sa 4 gola, dok su gostujućoj momčadi čak četiri igrača imali isti učinak 4 gola, Bolčević, Baltić, Bešlić i Slukan. GORICA – VARTEKS DI CAPRIO 22 : 35 (11:17) DUKAT 1.HRL – MUŠKI – 7.KOLO SD Srednjih škola, gledatelja: 200, Suci: Dražen Barić (Čakovec) – Tomica Belavić (Karlovac) Nadzornik: Veljko Karabaić (Rijeka) Nastavila je Gorica svoj “crni niz”, dok je Varteks di Caprio ovom pobjedom vjerovatno “ugasio” požar koji zbog loših rezultata tinja u klubu. Ipak je ovo gostima dobar predznak i poticaj za nastavak prvenstva i hvatanje priključka sa ostalim momčadima donjeg dijela tablice. Rezultati 7. kola Tablica lige Izvor: Hrvatski rukometni portal