Podravka lako sa Sesvetama

65

1.HRL Ž, 10. kolo

Podravka Vegeta – Sesvete Agroproteinka 30:20 (13:6)

Zbog reprezentativnih obaveza svojih igračica Podravka je odgodila utakmicu 10. kola Prve lige pa ju je morala naknadno odigrati. Sesvete su dobro parirale favoriziranoj Podravci. I prvih 20 minuta igralo se gol za gol, a onda su Sesvećanke u posljednjih devet minuta poluvremena ostale bez pogotka i time omogućile Podravci da se odvoji na sedam pogodaka (13:7).

Na polovini drugog poluvremena Kokice se odvajaju na +10 (21:11) pogotkom mlade Tene Petike i definitivno potvrđuju ostanak bodova u Koprivnici. Smanjivale su Sesvete u nekoliko navrata zaostatak, ali su na kraju ipak poražene s deset pogodaka. Mlade snage Podravke Korina Karlovčan i Tena Petika bile su najraspoloženije svaka sa šest pogodaka, dok je Sesvete predvoidla Ana Anđelić koja se u strijelce upisala deset puta.