Cecilia Ori potpisala ugovor s Podravkom Vegetom

17

Mađarska kružna napadačica s reprezentacijom je 2005. osvojila brončanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Rusiji, a do sad je nastupala za mađarske klubove Vasas, Spartakus i Vaci O angažmanu nove igračice uoči potpisivanja ugovora govorio je direktor Podravke Vegete Marijan Domović. – Cecilia -ri željela je nakon prošle sezone nastaviti karijeru u inozemstvu, pa je pristupila probi u našem klubu. Pokazalo se da je kvalitetna igračica, no trenutno nije na visokoj razini forme. Registracija je u tijeku, i očekujemo da će biti na raspolaganju našem treneru za utakmicu sa španjolskim prvakom Ribarrojom u 1. kolu Lige prvakinja. Kroz ova tri mjeseca vidjet ćemo u kakvom će se svjetlu pokazati, sukladno tome bit će moguće i produljenje ugovora do kraja sezone ili dulje – izjavio je Marijan Domović. – Moja je želja igrati u Ligi prvakinja i pokazati da sam pojačanje za Podravku Vegetu. Do sad sam igrala u mađarskim klubovima Vasas, Spartakus i Vaci, a imam i 11 nastupa za reprezentaciju Mađarske, s kojom sam 2005. godine osvojila treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Drago mi je da je u Podravki i Anita Bulath, sigurno će mi uz nju u prvim danima biti lakše u novoj sredini. Znam da je Podravka Vegeta najbolji i najuspješniji hrvatski klub, koji je 1996. godine osvojio i naslov prvaka Europe – rekla je Cecilia -ri nakon potpisa ugovora s našim klubom. Izvor: RK Podravka