Pobjeda Hrvatske – Dovoljno 5 minuta igre u višoj brzini

15

HRVATSKA – SLOVENIJA 32 : 29 (13:16) Široki Brijeg, Dvorana na Pecari, gledatelja: 4000 Suci: Pandžić i Šatordžija (oba BIH) U prijateljskoj rukometnoj utakmici humanitarnog karaktera, u prepunoj dvorani Pecara, Široki Brijeg, Hrvatska rukometna reprezentacija pobijedila je selekciju Slovenije rezultatom 32 :29 (13:16). Naši su se dečki prilično mučili sve do 45 minute kada su u nekoliko minuta rezultat 22 : 22 pretvorili u 6 pogodaka prednosti i pobjednik je bio riješen. Najbolji u hrvatskoj vrsti bili su Ljubo Vukić sa 11 pogodaka i Mirko Alilović sa 20 obrana. Lino Červar – Pa mislim da mi još uvijek nismo spremni za natjecateljske utakmice, igrali smo dosta rastrgano i zato sam dosta miješao postave. Mi znamo svoje slabosti koje ćemo do europskog prvenstva sigurno riješiti. No, ovo je turneja ljubavi, hvala ovim divnim ljudima na gostoprimstvu. Mi smo ovdje stigli sa srcem i dušom s tom djecom koja nemaju dom N.T.