SP – Rezultati i tablice po grupama

43

Rezultati i tablice nakon odigranih po grupama:

GRUPA A – PAU

02.12. 17,00 HRVATSKA : KAZAHSTAN 35 : 25 (16 : 12)
02.12. 19,00 FRANCUSKA : ARGENTINA 37 : 12 (18 : 8)
03.12. 18,30 HRVATSKA : ARGENTINA 35 : 18 (16 : 7)
03.12. 20.30 FRANCUSKA : KAZAHSTAN 31 : 20 (17 : 12)
04.12. 18,30 ARGENTINA : KAZAHSTAN 22 : 26 (12 : 14)
04.12. 20.30 FRANCUSKA : HRVATSKA 28 : 26 (14 : 11)

1. FRANCUSKA 3 3 0 0 96 58 +38 6
2. HRVATSKA 3 2 0 1 96 71 +25 4
3. KAZAHSTAN 3 1 0 2 71 88 -17 2
4. ARGENTINA 3 0 0 3 52 98 -46 0

GRUPA B – BRIEUE

02.12. 15,00 BRAZIL : AUSTRALIJA 36 : 9 (21 : 6)
02.12. 17,00 RUSIJA : MAKEDONIJA 27 : 22 (12 : 14)
03.12. 18,30 RUSIJA : AUSTRALIJA 40 : 7 (22 : 4)
03.12. 20.30 BRAZIL : MAKEDONIJA 22 : 26 (10 : 11)
04.12. 18,30 MAKEDONIJA : AUSTRALIJA 30 : 13 (12 : 9)
04.12. 20.30 RUSIJA : BRAZIL 31 : 31 (13 : 16)

1. RUSIJA 3 2 1 0 98 60 +38 5
2. MAKEDONIJA 3 2 0 1 78 62 +16 4
3. BRAZIL 3 1 1 1 89 66 23 3
4. AUSTRALIJA 3 0 0 3 29 106 -77 0

GRUPA C – LYON

02.12. 14,30 AUSTRIJA : DOM. REPUBLIKA 32 : 19 (18 : 9)
02.12. 16,30 NORVEŠKA : ANGOLA 32 : 26 (18 : 14)
03.12. 19.15 DOM. REPUBLIKA : NORVEŠKA 19 : 42 (9 : 18)
03.12. 21.15 ANGOLA : AUSTRIJA 33 : 22 (16 : 11)
04.12. 19.15 NORVEŠKA : AUSTRIJA 33 : 20 (19 : 13)
04.12. 21.15 ANGOLA : DOM. REPUBLIKA 41 : 20 (20 : 10)

1. NORVEŠKA 3 3 0 0 107 65 +42 6
2. ANGOLA 3 2 0 1 100 74 +26 4
3. AUSTRIJA 3 1 0 2 74 85 -11 2
4. DOM. REPUBLIKA 3 0 0 3 58 115 -57 0

GRUPA D – TOULON

02.12. 15,00 POLJSKA : TUNIS 29 : 23 (16 : 11)
02.12. 17,00 RUMUNJSKA : KINA 31 : 29 (15 : 16)
03.12. 18,30 TUNIS : RUMUNJSKA 21 : 39 (11 : 17)
03.12. 20,30 KINA : POLJSKA 20 : 27 (10 : 15)
04.12. 18,30 KINA : TUNIS 27 : 30 (14 : 14)
04.12. 20,30 RUMUNJSKA : POLJSKA 38 : 33 (18 : 20)

1. RUMUNJSKA 3 3 0 0 108 83 +25 6
2. POLJSKA 3 2 0 1 89 81 +8 4
3. TUNIS 3 1 0 2 74 95 -21 2
4. KINA 3 0 0 3 76 88 -12 0

GRUPA E – NIMES

02.12. 16,00 ŠPANJOLSKA : KONGO 29 : 24 (13 : 12)
02.12. 18,00 MAĐARSKA : JAPAN 35 : 31 (19 : 16)
03.12. 18,30 KONGO : MAĐARSKA 20 : 33 (9 : 18)
03.12. 20,30 JAPAN : ŠPANJOLSKA 29 : 36 (17 : 15)
04.12. 18,30 JAPAN : KONGO 28 : 32 (13 : 15)
04.12. 20,30 MAĐARSKA : ŠPANJOLSKA 26 : 26 (13 : 14)

1. MAĐARSKA 3 2 1 0 94 77 +17 5
2. ŠPANJOLSKA 3 2 1 0 91 79 +12 5
3. KONGO 3 1 0 2 76 90 -14 2
4. JAPAN 3 0 0 3 88 103 -15 0

GRUPA F – NANTES

02.12. 16,00 NJEMAČKA : UKRAJNA 26 : 21 (17 : 12)
02.12. 18,00 KOREA : PARAGVAJ 50 : 12 (25 : 6)
03.12. 18,30 NJEMAČKA : PARAGVAJ 45 : 12 (25 : 6)
03.12. 20,30 KOREA : UKRAJNA 26 : 25 (15 : 13)
04.12. 18,00 NJEMAČKA : KOREA 32 : 26 (14 : 12)
04.12. 20,00 UKRAJNA : PARAGVAJ 43 : 17 (19 : 6)

1. NJEMAČKA 3 3 0 0 103 59 +44 6
2. KOREA 3 2 0 1 102 69 +33 4
3. UKRAJNA 3 1 0 2 89 69 20 2
4. PARAGVAJ 3 0 0 3 41 138 -97 0

Prethodni članakFrancuska : Hrvatska – statistika
Sljedeći članakDUKAT 1.HRL muški – Derbi u Zagrebu