Olimpijada – raspored muškog rukometnog turnira

7

SKUPINA A
U D P +/- B
1. Francuska 3 90 64 26 6
2. Hrvatska 3 83 66 17 4
3. Poljska 3 90 74 16 4
4. Španjolska 3 95 82 13 4
5. Brazil 3 65 95 -30 0
6. Kina 3 60 102 -42 0
1. kolo, nedjelja 10. kolovoz 2008
A 03:00 Hrvatska 31 : 29 Španjolska Gymnasium
A 07:00 Francuska 34 : 26 Brazil Gymnasium
A 13:00 Poljska 33 : 19 Kina Gymnasium
2. kolo, utorak 12. kolovoz 2008
A 03:00 Brazil 14 : 33 Hrvatska Gymnasium
A 08:00 Kina 19 : 33 Francuska Gymnasium
A 09:45 Španjolska 30 : 29 Poljska Gymnasium
3. kolo, četvrtak 14. kolovoz 2008
A 06:45 Poljska 28 : 25 Brazil Gymnasium
A 09:45 Kina 22 : 36 Španjolska Gymnasium
A 14:45 Francuska 23 : 19 Hrvatska Gymnasium
4. kolo, subota 16. kolovoz 2008
A 03:00 Brazil : Kina Gymnasium
A 08:00 Francuska : Španjolska Gymnasium
A 13:00 Hrvatska : Poljska Gymnasium
5. kolo, ponedjeljak 18. kolovoz 2008
A 04:45 Španjolska : Brazil Gymnasium
A 09:45 Hrvatska : Kina Gymnasium
A 14:45 Poljska : Francuska Gymnasium
SKUPINA B
U D P +/- B
1. Island 3 87 82 5 4
2. Njemačka 3 81 79 2 4
3. Korea 3 76 78 -2 4
4. Danska 3 78 78 0 3
5. Rusija 3 83 85 -2 2
6. Egipat 3 73 76 -3 1
1. kolo, nedjelja 10. kolovoz 2008
B 04:45 Rusija 31 : 33 Island Gymnasium
B 09:45 Njemačka 27 : 23 Korea Gymnasium
B 14:45 Danska 29 : 29 Egipat Gymnasium
2. kolo, utorak 12. kolovoz 2008
B 04:45 Egipat 27 : 28 Rusija Gymnasium
B 13:00 Korea 31 : 30 Danska Gymnasium
B 14:45 Island 33 : 29 Njemačka Gymnasium
3. kolo, četvrtak 14. kolovoz 2008
B 03:00 Njemačka 25 : 23 Egipat Gymnasium
B 08:00 Korea 22 : 21 Island Gymnasium
B 13:00 Danska 25 : 24 Rusija Gymnasium
4. kolo, subota 16. kolovoz 2008
B 04:45 Egipat : Korea Gymnasium
B 09:45 Rusija : Njemačka Gymnasium
B 14:45 Danska : Island Gymnasium
5. kolo, ponedjeljak 18. kolovoz 2008
B 03:00 Island : Egipat Gymnasium
B 08:00 Rusija : Korea Gymnasium
B 13:00 Njemačka : Danska Gymnasium
Četvrtfinale, srijeda 20. kolovoz 2008
QF1 06:00 A1 : B4 Gymnasium
QF2 08:15 B3 : A2 Gymnasium
QF3 12:00 A3 : B2 Gymnasium
QF4 14:15 B1 : A4 Gymnasium
Poredak od 5. do 8. mjesta, petak 22. kolovoz 2008
L1 06:00 poraženi QF1 : QF3 poraženi N.I.Stadium
L2 08:15 poraženi QF2 : Q4 poraženi N.I.Stadium
Polufinale, petak 22. kolovoz 2008
W1 12:00 pobjednik QF1 : QF3 pobjednik N.I.Stadium
W2 14:15 pobjednik QF2 : Q4 pobjednik N.I.Stadium
Poredak od 5. do 8. mjesta, nedjelja 24. kolovoz 2008
7/8 06:00 poraženi L1 : L2 poraženi N.I.Stadium
5/6 08:15 pobjednik L1 : L2 pobjednik N.I.Stadium
Finale, nedjelja 24. kolovoz 2008
3/4 12:00 poraženi W1 : W2 poraženi N.I.Stadium
F 14:15 pobjednik W1 : W2 pobjednik N.I.Stadium

Prethodni članakOlimpijada – raspored ženskog rukometnog turnira
Sljedeći članakUltra moderne dvorane za Olimpijski rukometni turnir