Peking 2008 – rezultati i raspored muškog rukometnog turnira

30

SKUPINA A
U D P +/- B
1. Francuska 5 148 115 33 9
2. Poljska 5 147 128 19 7
3. Hrvatska 5 140 115 25 6
4. Španjolska 5 152 145 7 6
5. Brazil 5 129 153 -24 2
6. Kina 5 104 164 -60 0
1. kolo, nedjelja 10. kolovoz 2008
A 03:00 Hrvatska 31 : 29 Španjolska Gymnasium
A 07:00 Francuska 34 : 26 Brazil Gymnasium
A 13:00 Poljska 33 : 19 Kina Gymnasium
2. kolo, utorak 12. kolovoz 2008
A 03:00 Brazil 14 : 33 Hrvatska Gymnasium
A 08:00 Kina 19 : 33 Francuska Gymnasium
A 09:45 Španjolska 30 : 29 Poljska Gymnasium
3. kolo, četvrtak 14. kolovoz 2008
A 06:45 Poljska 28 : 25 Brazil Gymnasium
A 09:45 Kina 22 : 36 Španjolska Gymnasium
A 14:45 Francuska 23 : 19 Hrvatska Gymnasium
4. kolo, subota 16. kolovoz 2008
A 03:00 Brazil 29 : 22 Kina Gymnasium
A 08:00 Francuska 28 : 21 Španjolska Gymnasium
A 13:00 Hrvatska 24 : 27 Poljska Gymnasium
5. kolo, ponedjeljak 18. kolovoz 2008
A 04:45 Španjolska 36 : 35 Brazil Gymnasium
A 09:45 Hrvatska 33 : 22 Kina Gymnasium
A 14:45 Poljska 30 : 30 Francuska Gymnasium
SKUPINA B
U D P +/- B
1. Korea 5 122 129 -7 6
2. Danska 5 137 131 6 6
3. Island 5 151 146 5 6
4. Rusija 5 136 131 5 5
5. Njemačka 5 126 130 -4 5
6. Egipat 5 127 132 -5 2
1. kolo, nedjelja 10. kolovoz 2008
B 04:45 Rusija 31 : 33 Island Gymnasium
B 09:45 Njemačka 27 : 23 Korea Gymnasium
B 14:45 Danska 29 : 29 Egipat Gymnasium
2. kolo, utorak 12. kolovoz 2008
B 04:45 Egipat 27 : 28 Rusija Gymnasium
B 13:00 Korea 31 : 30 Danska Gymnasium
B 14:45 Island 33 : 29 Njemačka Gymnasium
3. kolo, četvrtak 14. kolovoz 2008
B 03:00 Njemačka 25 : 23 Egipat Gymnasium
B 08:00 Korea 22 : 21 Island Gymnasium
B 13:00 Danska 25 : 24 Rusija Gymnasium
4. kolo, subota 16. kolovoz 2008
B 04:45 Egipat 22 : 24 Korea Gymnasium
B 09:45 Rusija 24 : 24 Njemačka Gymnasium
B 14:45 Danska 32 : 32 Island Gymnasium
5. kolo, ponedjeljak 18. kolovoz 2008
B 03:00 Island 32 : 32 Egipat Gymnasium
B 08:00 Rusija 29 : 22 Korea Gymnasium
B 13:00 Njemačka 21 : 27 Danska Gymnasium
Četvrtfinale, srijeda 20. kolovoz 2008
QF1 06:00 Francuska 27 : 24 Rusija Gymnasium
QF2 08:15 Island 32 : 30 Poljska Gymnasium
QF3 12:00 Hrvatska 26 : 24 Danska Gymnasium
QF4 14:15 Korea 24 : 29 Španjolska Gymnasium
Poredak od 5. do 8. mjesta, petak 22. kolovoz 2008
L1 06:00 Rusija 28 : 27 Danska N.I.Stadium
L2 08:15 Poljska 29 : 26 Korea N.I.Stadium
Polufinale, petak 22. kolovoz 2008
W1 12:00 Francuska 25 : 23 Hrvatska N.I.Stadium
W2 14:15 Island 36 : 30 Španjolska N.I.Stadium
Poredak od 5. do 8. mjesta, nedjelja 24. kolovoz 2008
7/8 02:00 Danska 37 : 26 Korea N.I.Stadium
5/6 04:15 Rusija 28 : 29 Poljska N.I.Stadium
Finale, nedjelja 24. kolovoz 2008
3/4 07:30 Hrvatska 29 : 35 Španjolska N.I.Stadium
F 09:45 Francuska 28 : 23 Island N.I.Stadium
KONAČAN POREDAK
1. Francuska
2. Island
3. Španjolska
4. Hrvatska
5. Poljska
6. Rusija
7. Danska
8. Korea
9. Njemačka
10. Egipat
11. Brazil
12. Kina

Prethodni članakPeking 2008 – rezultati i raspored ženskog rukometnog turnira
Sljedeći članakPreminuo Alexander Kozhukhov