Raspored utakmica svjetskog prvenstva

38

Ždrijebom Svjetskog prvenstva određene su skupine i raspored utakmica. Prvenstvo će 16.01.2009 otvoriti Hrvatska i Južna Korea prvom utakmicom skupine B. Donosimo i raspored svih utakmica natjecanja.

Petak 16. siječanj 2009
1 Skupina B Hrvatska : Južna Korea Split
Subota 17. siječanj 2009
2 Skupina A Slovačka : Argentina Osijek
3 Skupina A Mađarska : Australija Osijek
4 Skupina A Francuska : Rumunjska Osijek
5 Skupina B Španjolska : Kuvajt Split
6 Skupina B Švedska : Kuba Split
7 Skupina C Makedonija : Tunis Varaždin
8 Skupina C Poljska : Alžir Varaždin
9 Skupina C Njemačka : Rusija Varaždin
10 Skupina D Egipat : Srbija Poreč
11 Skupina D Norveška : S. Arabija Poreč
12 Skupina D Danska : Brazil Poreč
Nedjelja 18. siječanj 2009
13 Skupina A Australija : Slovačka Osijek
14 Skupina A Rumunjska : Mađarska Osijek
15 Skupina A Argentina : Francuska Osijek
16 Skupina B Kuba : Španjolska Split
17 Skupina B Južna Korea : Švedska Split
18 Skupina B Kuvajt : Hrvatska Split
19 Skupina C Alžir : Makedonija Varaždin
20 Skupina C Rusija : Poljska Varaždin
21 Skupina C Tunis : Njemačka Varaždin
22 Skupina D S. Arabija : Egipat Poreč
23 Skupina D Brazil : Norveška Poreč
24 Skupina D Srbija : Danska Poreč
Ponedjeljak 19. siječanj 2009
25 Skupina A Francuska : Australija Osijek
26 Skupina A Mađarska : Slovačka Osijek
27 Skupina A Rumunjska : Argentina Osijek
28 Skupina B Hrvatska : Kuba Split
29 Skupina B Švedska : Španjolska Split
30 Skupina B Južna Korea : Kuvajt Split
31 Skupina C Njemačka : Alžir Varaždin
32 Skupina C Poljska : Makedonija Varaždin
33 Skupina C Rusija : Tunis Varaždin
34 Skupina D Danska : S. Arabija Poreč
35 Skupina D Norveška : Egipat Poreč
36 Skupina D Brazil : Srbija Poreč
Srijeda 21. siječanj 2009
37 Skupina A Slovačka : Francuska Osijek
38 Skupina A Mađarska : Argentina Osijek
39 Skupina A Australija : Rumunjska Osijek
40 Skupina B Španjolska : Hrvatska Split
41 Skupina B Švedska : Kuvajt Split
42 Skupina B Kuba : Južna Korea Split
43 Skupina C Makedonija : Njemačka Varaždin
44 Skupina C Poljska : Tunis Varaždin
45 Skupina C Alžir : Rusija Varaždin
46 Skupina D Egipat : Danska Poreč
47 Skupina D Norveška : Srbija Poreč
48 Skupina D S. Arabija : Brazil Poreč
Četvrtak 22. siječanj 2009
49 Skupina A Slovačka : Rumunjska Osijek
50 Skupina A Francuska : Mađarska Osijek
51 Skupina A Argentina : Australija Osijek
52 Skupina B Španjolska : Južna Korea Split
53 Skupina B Hrvatska : Švedska Split
54 Skupina B Kuvajt : Kuba Split
55 Skupina C Makedonija : Rusija Varaždin
56 Skupina C Njemačka : Poljska Varaždin
57 Skupina C Tunis : Alžir Varaždin
58 Skupina D Egipat : Brazil Poreč
59 Skupina D Danska : Norveška Poreč
60 Skupina D Srbija : S. Arabija Poreč
Subota 24. siječanj 2009
61 Skupina I 2A : 3B Zagreb
62 Skupina I 3A : 1B Zagreb
63 Skupina I 1A : 2B Zagreb
64 Skupina II 2C : 3D Zadar
65 Skupina II 3C : 1D Zadar
66 Skupina II 1C : 2D Zadar
67 Skupina PC-I 5A : 6B Poreč/Pula
68 Skupina PC-I 6A : 4B Poreč/Pula
69 Skupina PC-I 4A : 5B Poreč/Pula
70 Skupina PC-II 5C : 6D Poreč/Pula
71 Skupina PC-II 6C : 4D Poreč/Pula
72 Skupina PC-II 4C : 5D Poreč/Pula
Nedjelja 25. siječanj 2009
73 Skupina I 1B : 2A Zagreb
74 Skupina I 3B : 1A Zagreb
75 Skupina I 2B : 3A Zagreb
75 Skupina II 1D : 2C Zadar
76 Skupina II 3D : 1C Zadar
77 Skupina II 2D : 3C Zadar
78 Skupina PC-I 4B : 5A Poreč/Pula
79 Skupina PC-I 6B : 4A Poreč/Pula
80 Skupina PC-I 5B : 6A Poreč/Pula
81 Skupina PC-II 4D : 5C Poreč/Pula
82 Skupina PC-II 6D : 4C Poreč/Pula
83 Skupina PC-II 5D : 6C Poreč/Pula
Ponedjeljak 26. siječanj 2009
84 Skupina PC-I 6A : 6B Poreč/Pula
85 Skupina PC-I 5A : 5B Poreč/Pula
86 Skupina PC-I 4A : 4A Poreč/Pula
87 Skupina PC-II 6C : 6D Poreč/Pula
88 Skupina PC-II 5C : 5D Poreč/Pula
89 Skupina PC-II 4C : 4D Poreč/Pula
Utorak 27. siječanj 2009
90 Skupina I 3A : 3B Zagreb
91 Skupina I 2A : 2B Zagreb
92 Skupina I 1A : 1B Zagreb
93 Skupina II 3C : 3D Zadar
94 Skupina II 2C : 2D Zadar
95 Skupina II 1C : 1D Zadar
96 Za 23. mjesto 6.PC-I : 6.PC-II Poreč/Pula
97 Za 21. mjesto 5.PC-I : 5.PC-II Poreč/Pula
98 Za 19. mjesto 4.PC-I : 4.PC-II Poreč/Pula
99 Za 17. mjesto 3.PC-I : 3.PC-II Poreč/Pula
100 Za 15. mjesto 2.PC-I : 2.PC-II Poreč/Pula
101 Za 13. mjesto 1.PC-I : 1.PC-II Poreč/Pula
Četvrtak 29. siječanj 2009
102 Za 11. mjesto 6.I : 6.II Zagreb/Zadar
103 Za 9. mjesto 5.I : 5.II Zagreb/Zadar
104 Za 7. mjesto 4.I : 4.II Zagreb/Zadar
105 Za 5. mjesto 3.I : 3.II Zagreb/Zadar
Petak 30. siječanj 2009
106 Polufinale 1 1.I : 2.II Zagreb
107 Polufinale 2 1.II : 2.I Split
Nedjelja 01. veljača 2009
108 Za 3. mjesto 1.I : 2.II Zagreb
109 Finale 1.II : 2.I Zagreb

Prethodni članakSplit – podrijetlo riječi Spaladium
Sljedeći članakSandi Šola: Sve ide po planu