Detaljan raspored HEP Festivala rukometa

31

 

DVORANA STELLA MARIS

 

PONEDJELJAK 09.05.2016.

1 16:30 PODRAVKA – POREČ Završnica djevojke 3 17:30 IVANIĆ – SINJ Završnica djevojke 5 18:30 TVIN – TROGIRKA Završnica djevojke 7 19:30 MARINA KAŠTELA – ĐAKOVO Završnica djevojke

 

DVORANA MARIJE I LINE

 

PONEDJELJAK 09.05.2016.

2 16:30 LOKOMOTIVA – ZRINSKI Završnica djevojke 4 17:30 GAREŠNICA – ZAMET Završnica djevojke 6 18:30 SPLIT 2010 – RUDAR Završnica djevojke 8 19:30 OSIJEK – SESVETE Završnica djevojke 20:30 SVEČANO OTVARANJE ZAVRŠNICE 1. HMKRL Završnica djevojke

 

DVORANA STELLA MARIS

 

UTORAK 10.05.2016.

9 9:00 SINJ – SESVETE Završnica djevojke 11 10:00 IVANIĆ – OSIJEK Završnica djevojke 13 11:00 SPLIT 2010 – GAREŠNICA Završnica djevojke 15 12:00 RUDAR – ZAMET Završnica djevojke 17 17:00 ĐAKOVO – PODRAVKA Završnica djevojke 19 18:00 MARINA KAŠTELA – POREČ Završnica djevojke 21 19:00 TVIN – ZRINSKI Završnica djevojke 23 20:00 TROGIRKA – LOKOMOTIVA Završnica djevojke

 

DVORANA MARIJE I LINE

 

UTORAK 10.05.2016.

10 9:00 ĐAKOVO – POREČ Završnica djevojke 12 10:00 PODRAVKA – MARINA KAŠTELA Završnica djevojke 14 11:00 LOKOMOTIVA – TVIN Završnica djevojke 16 12:00 ZRINSKI – TROGIRKA Završnica djevojke 18 17:00 OSIJEK – SINJ Završnica djevojke 20 18:00 SESVETE – IVANIĆ Završnica djevojke 22 19:00 GAREŠNICA – RUDAR Završnica djevojke 24 20:00 ZAMET – SPLIT 2010 Završnica djevojke

 

DVORANA STELLA MARIS

 

SRIJEDA 11.05.2016.

25 9:00 A 3 – B 4 Završnica djevojke 27 10:00 C 3 – D 4 Završnica djevojke 29 11:00 A 1 – B 2 Završnica djevojke 31 12:00 C 1 – D2 Završnica djevojke 33 17:00 Poraženi ut. 25 – Poraženi ut. 27 Završnica djevojke 35 18:00 Poraženi ut. 26 – Poraženi ut. 28 Završnica djevojke 37 19:00 Poraženi ut. 30 – Poraženi ut. 32 Završnica djevojke

 

DVORANA MARIJE I LINE

 

SRIJEDA 11.05.2016.

26 9:00 B 3 – A 4 Završnica djevojke 28 10:00 C 4 – D 3 Završnica djevojke 30 11:00 B 1 – A 2 Završnica djevojke 32 12:00 C 2 – D 1 Završnica djevojke 34 16:00 Pobjednik ut. 25 – Pobjednik ut. 27 Završnica djevojke 36 17:00 Pobjednik ut. 26 – Pobjednik ut. 28 Završnica djevojke 38 18:00 Poraženi ut. 29 – Poraženi ut. 31 Završnica djevojke POLUFINALA 39 19:00 Pobjednik ut. 29 Pobjednik ut. 31 Završnica djevojke 40 20:00 Pobjednik ut. 30 Pobjednik ut. 32 Završnica djevojke

 

DVORANA STELLA MARIS

 

ČETVRTAK 12.05.2016.

Utakmica za 15.mjesto: 41 9:00 Poraženi ut. 33 Poraženi ut. 35 Završnica djevojke Utakmica za 11. mjesto: 43 10:00 Poraženi ut. 34 Poraženi ut. 36 Završnica djevojke 1. kolo 1 16:00 PPD ZAGREB – RUDAR Završnica kadeti 2 17:15 KOZALA – IVANIĆ Završnica kadeti 3 18:30 KARLOVAC – ZAMET Završnica kadeti 4 19:45 DUBRAVA – BALIĆ-METLILIĆ Završnica kadeti

DVORANA MARIJE I LINE

ČETVRTAK 12.05.2016.

Utakmica za 13.mjesto 42 9:00 Pobjednik ut. 33 – Pobjednik ut. 35 Završnica kadeti Utakmica za 9. mjesto 44 10:00 Pobjednik ut. 34 – Pobjednik ut. 36 Završnica kadeti Utakmica za 7. mjesto 45 11:00 Poraženi ut. 37 – Poraženi ut. 38 Završnica djevojke Utakmica za 5. mjesto 46 12:00 Pobjednik ut. 37 Pobjednik ut. 38 Završnica djevojke Utakmica za 3.mjesto 47 13:00 Poraženi ut. 39 – Poraženi ut. 40 Završnica djevojke FINALE 48 14:00 Pobjednik ut. 39 – Pobjednik ut. 40 Završnica djevojke 15:00 PODJELA NAGRADA I ZATVARANJE ZAVRŠNICE DJEVOJAKA 1. HMKRL POLUFINALA 1 17:00 PODRAVKA VEGETA – LOKOMOTIVA KUP HRVATSKE Ž 2 19:00 ZELINA – ZAMET KUP HRVATSKE Ž

 

DVORANA STELLA MARIS

 

PETAK 13.05.2016.

2. kolo 5 9:00 RUDAR – ZAMET Završnica kadeti 6 10:15 IVANIĆ – BALIĆ-METLIČIĆ Završnica kadeti 7 11:30 PPD ZAGREB – KARLOVAC Završnica kadeti 8 12:45 KOZALA – DUBRAVA Završnica kadeti 3. kolo 9 16:00 KARLOVAC – RUDAR Završnica kadeti 10 17:15 DUBRAVA – IVANIĆ Završnica kadeti 11 18:30 PPD ZAGREB – ZAMET Završnica kadeti 12 19:45 KOZALA – BALIĆ-METLIČIĆ Završnica kadeti

 

DVORANA MARIJE I LINE

 

PETAK 13.05.2016.

10:00 SVEČANO OTVARANJE SEMINARA TRENERA 10:15 – 11:45 Metodika obuke obrane 3:2:1 Predavači: Petar Metličić i Vedran Ćurak SEMINAR TRENERA 12:15 – 13:45 Transformacija obrane 3:2:1 na različite aktivnosti protivnika Predavač: Vatromir Srhoj SEMINAR TRENERA Utakmica za 3. mjesto 3 15:00 Poraženi ut. 1 – Poraženi ut. 2 KUP HRVATSKE Ž POLUFINALA 1 17:00 PPD ZAGREB – NEXE KUP HRVATSKE M 2 19:00 DUBRAVA – VARAŽDIN 1930 KUP HRVATSKE M

 

DVORANA STELLA MARIS

 

SUBOTA 14.05.2016.

RAZIGRAVANJA 13 10:00 III A – IV B Završnica kadeti 14 11:30 III B – IV A Završnica kadeti POLUFINALA 15 16:00 I A – II B Završnica kadeti 16 17:30 I B – II A Završnica kadeti

 

DVORANA MARIJE I LINE

 

SUBOTA 14.05.2016.

9:30 – 10:45 Osvajanje lopte u skladu s pravilima rukometne igre Predavač: Marko Šibila SEMINAR TRENERA 11:15 – 12:30 Metodika razvoja kontranapada iz različitih obrambenih formacija Predavač: Marko Šibila SEMINAR TRENERA 13:00 – 14:15 Metodika i suradnja igrača u fazi napada Predavači: Željko Babić i Ivano Balić SEMINAR TRENERA Utakmica za 3. mjesto 3 15:30 Poraženi ut. 1 – Poraženi ut. 2 KUP HRVATSKE M FINALE 4 18:15 Pobjednik ut. 1 – Pobjednik ut. 2 KUP HRVATSKE Ž

 

DVORANA STELLA MARIS

 

NEDJELJA 15.05.2016.

Utakmica za 7. mjesto 17 10:00 Poraženi ut. 13 – Poraženi ut. 14 Završnica kadeti Utakmica za 5. mjesto 18 11:30 Pobjednik ut. 13 – Pobjednik ut. 14 Završnica kadeti

 

DVORANA MARIJE I LINE

9:00 – 10:15 Specifični šuterski trening u individualnom i kolektivnom obliku Predavači: Nenad Šoštarić i Zdenko Kordi SEMINAR TRENERA 10:30 – 11:45 Prezentacija treninga za prevenciju ozljeda u rukometu Predavač: Patricija Šimić SEMINAR TRENERA 12:15 – 13:30 Interaktivna prezentacija piramide uspjeha u kolektivnim sportovima -rukomet Predavač: Lino Červar SEMINAR TRENERA 13:35 ZATVARANJE SEMINARA TRENERA Utakmica za 3. mjesto 19 14:00 Poraženi ut. 15 – Poraženi ut. 16 Završnica kadeti FINALE 20 15:30 Pobjednik ut. 15 – Pobjednik ut. 16 Završnica kadeti FINALE 4 17:55 Pobjednik ut. 1 – Pobjednik ut. 2 KUP HRVATSKE M

Prethodni članakKontrolno okupljanje ženske juniorske reprezentacije
Sljedeći članakKontrolno okupljanje hrvatskih kadeta