Kadeti na turniru u Bugojnu

98

Hrvatska kadetska reprezentacija pod vodstvom izbornika Luke Panze okuplja se na kontrolnim pripremama u sklopu kojih će odigrati turnir u Bugojnu. Hrvatska reprezentacija tradicionalno odlazi na turnir “Rukomet je moja budućnost”, a ove godine uz Hrvatsku nastupati će reprezentacije: Švicarske, Austrije, Makedonije, Poljske, Slovenije, BiH, Katara, .

Hrvatski kadeti smješteni su u skupinu B gdje će igrati s Austrijom, Poljskom i Makedonijom.

Na ovaj turnir i kontrolne pripreme izbornik Luka Panza pozvao je sljedeće igrače:

  1. Ivan Panjan – RK PPD Zagreb
  2. Ivan Vekić – ŠR Metković
  3. Vladimir Gošić – RK PPD Zagreb
  4. Davor Vujičević – RK Balić Metličić
  5. Leon Strbad – RK PPD Zagreb
  6. Marino Vulić – RK Balić Metličić
  7. Filip Turčić – RK PPD Zagreb
  8. Nikola Grahovac – RK Dubrava
  9. Daniel Papić – RK Balić Metličić
  10. Halil Jaganjac – HC Paris Saint-Germain
  11. Filip Begić – RK Kozala
  12. Ivan Koncul – RK Ribola Kaštela
  13. Tin Lučin – RK Zamet
  14. Vito Bahtijarević – RK PPD Zagreb
  15. Ivan Martinović – HC Fivers
  16. Josip Vekić – RK PPD Zagreb

Uz izbornika Luku Panzu stručni stožer čine trener Hrvoje Privšek, trener vratara Ivan Pavlaković, fizioterapeut Karlo Šporer i tehniko Stipe Smojver.

Okupljanje reprezentacije počinje 10. travnja u Ivanić-Gradu gdje će reprezentacija boraviti do odlaska u Bugojno 12. travnja. Turnir “Rukomet je naša budućnost 2017.” traje od 13. do 16. travnja.

Raspored turnira “Rukomet je moja budućnost 2017.” u Bugojnu, 13.-16.4.2017.

ČETVRTAK, 13.4.2017. 

10:00 Slovenija – BiH
11:45  Poljska – Makedonija
13:30 Hrvatska – Austrija
15:15  Qatar – Švicarska

16:45 – Otvaranje tunira

17:30  Slovenija – Makedonija
19:15  BiH – Poljska

PETAK, 14.4.2017. 

10:00 Hrvatska – Qatar
11:45  Švicarska – Austrija
13:30 BiH – Makedonija
15:15  Slovenija – Poljska
17:30 Qatar – Austrija
19:15  Hrvatska – Švicarska

SUBOTA, 15.4.2017. 

10:00 3A – 4B
11:45 3B – 4A
17:30 1A – 2B
19:15 1B – 2A

NEDJELJA, 16.4.2017.:

9:00   utakmica za  7. i 8. mjesto
10:45  utakmica za 8. i 6. mjesto
14:30  utakmica za treće mjesto
16:15   Finale

Prethodni članakPodravka i Lokomotiva uvjerljive u zaostalim utakmicama 16. kola
Sljedeći članakKadetkinje poražene od Njemačke u prvoj prijateljskoj utakmici