Okupljanje kadeta na Festivalu rukometa u Umagu

176

Za vrijeme Festivala rukometa u Umagu od 8. do 14. svibnja na okupu će biti i hrvatska muška kadetska reprezentacija. Izabranici Luke Panze uz standardne treninge odrađivat će i dio na 41. Seminaru Udruge trenere hrvatskih rukometnih sudaca kao demonstratori. Na novo okupljanje nakon turnira u Bugojnu stižu:

  1. Ivan Panjan – RK PPD Zagreb
  2. Ivan Vekić – ŠR Metković
  3. Vladimir Gošić – RK PPD Zagreb
  4. Mateo Radočaj – RK Karlovac
  5. Leon Strbad – RK PPD Zagreb
  6. Tomislav Špruk – RK Karlovac
  7. Davor Vujičević – RK Akademija Balić-Metličić
  8. Filip Turčić – RK PPD Zagreb
  9. Darijo Raguž – HRK Izviđač Ljubuški
  10. Marino Vulić – RK Akademija Balić-Metličić
  11. Nikola Grahovac – RK Dubrava
  12. Daniel Papić – RK Akademija Balić-Metličić
  13. Marko Račić – RK PPD Zagreb
  14. Dujam Dunato – GRK Varaždin 1930
  15. Filip Jurišić – RK Bjelovar
  16. Daniel Vusić – RK PPD Zagreb
  17. Ivan Medić – RK Metković 1963
  18. Filip Vistorop – HRK Zrinjski Mostar
  19. Borna Mažurana – RK Korčula
  20. Tin Lučin – RK Zamet
  21. Ivan Koncul – RK Ribola Kaštela
  22. Vito Bahtijarević – RK PPD Zagreb
  23. Dino Islamović – RK Kozala
  24. Josip Repušić – RK Osijek
  25. Filip Curiš – RK PPD Zagreb

Stručni stožer, uz izbornika Panzu, čine trener Hrvoje Privšek, trener vratara Ivan Pavlaković, fizioterapeut Karlo Šporer i tehniko Stipe Smojver.

Na okupljanje u Umag nakon ponekih promjena stigli su:

  1. Ivan Vekić – ŠR Metković
  2. Vladimir Gošić – RK PPD Zagreb
  3. Tomislav Špruk – RK Karlovac
  4. Marino Vulić – RK Akademija Balić-Metličić
  5. Nikola Grahovac – RK Dubrava
  6. Daniel Papić – RK Akademija Balić-Metličić
  7. Marko Račić – RK PPD Zagreb
  8. Filip Jurišić – RK Bjelovar
  9. Ivan Medić – RK Metković 1963
  10. Filip Vistorop – HRK Zrinjski Mostar
  11. Borna Mažurana – RK Korčula
  12. Tin Lučin – RK Zamet
  13. Ivan Koncul – RK Ribola Kaštela
  14. Josip Repušić – RK Osijek
  15. Luka Moslavac – RK Viro-Virovitica
  16. Ivan Vulić – RK Nexe
  17. Mihael Pleš – RK Dubrava
  18. Filip Šušnjara- RK Akademija Balić-Metličić
  19. Leon Lukačec – MRK Ivanić
  20. Josip Topić – RK Dubrava
  21. Karlo Vašarević – RK Viro-Virovitica
  22. Erik Krbavčić – RK Poreč

 

 

 

 

Prethodni članakOkupila se reprezentacija za prve pripreme s Červarom
Sljedeći članakBožić Pavletić i Šarac napuštaju pripreme