Zamet slavio nad Spačvom! I Paket24 Premijer liga – Liga za ostanak

195

Vrlo zanimljiv i izjednačen susret odigrali su Zamet i Spačva Vinkovci (30:27). Domaćin je silovito otvorio susret s 4:0. Ali već u 11. minuti bilo je 6:6. Još pet izjednačenja bilo je do kraja prvog dijela, koje je ipak s minimalnom prednošću pripalo Zametu (13:12). Vinkovčani su bolji i mirniji u početnoj fazi nastavka. Riječka momčad je do izjednačenja stigla na ulasku u posljednju četvrtinu susreta. Nakon što su domaći preuzeli vodstvo, igralo se pogodak za pogodak, praktički sve do kraja. Posljednje izjednačenje imali smo u 57. minuti. Od tog trenutka do kraja, Zamet je postigao tri, a Spačva ostala bez pogotka. Marin Sorić s 13 obrana i Tin Tomljanović koji je postigao osam pogodaka, bili su junaci u domaćim redovima. Aldin Pašagić bio je briljantan na vratima gostiju sa 17 obrana. Prvi strijelac Vinkovčana pak bio je Marko Vignjević. Pogledajte sažetak utakmice!

Prethodni članak1. HRL – Žene: Izjave nakon 20. kola
Sljedeći članakEHF Europski kup: Lokomotiva u finalu bez borbe