Paket24 Premijer liga – Liga B: Očekivana i uvjerljiva pobjeda Nexea

131

Nakon 40-tak dana predaha zbog Europskog rukometnog prvenstva nastavljena je sezona Paket24 Premijer lige. Prvi susret odigrali su Dubrovnik i Nexe. Pobjeda je prema očekivanju pripala sastavu iz Našica s 21:31.

S novim trenerom u drugom dijelu sezone, Renatom Čovićem, Dubrovnik je dobro parirao favoriziranom Nexeu. Premda su gosti stalno vodili, ta prednost nikada nije bila veća od dva pogotka. Tako je poluvrijeme završeno s 12:14.

U nastavku je ravnopravno bilo još desetak minuta, onda su rukometaši iz Našica pojačali ritam i počeli pogađati u nizu. Najprije su dali 3, pa 4, pa ponovno tri pogotka zaredom i na kraju zabilježili uvjerljivu pobjedu od deset razlike 21:31.Ono što sve veseli je da se na teren vratio reprezentativac Halil Jaganjac. Trojica igrača Dubrovnika dala su po četiri pogotka – Marko Pedić, Toni Jakić i Vlado Raos. Kod Nexea najbolji Fahrudin Melić s devet pogodaka.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 14. KOLO
RKHM DUBROVNIK – NEXE 21:31