TIBY Handball 2022: Fantastična pobjeda kadeta protiv Portugala

866

Nakon tijesnog poraza od Mađarske na otvaranju međunarodnog turnira TIBY Handball 2022, hrvatski kadeti upisali su sjajnu pobjedu nad vršnjacima iz Portugala. Momčad Kreše Ivankovića slavila je s velikih 20 razlike, 40:20.

Od samog početka bilo je jasno tko je bolja momčad na terenu. Dečki su se htjeli iskupiti za poraz od Mađara na početku turnira u Francuskoj, a to su i učinili. Već na poluvremenu imali su veliku prednost od 10 razlike (18:8). Ta dominacija nastavila se i u nastavku susreta, a hrvatska se prednost samo pojačavala i rasla, i u konačni je završilo s +20 prednosti za Hrvatsku (40:20).

Četvrtinu hrvatskih golova (10) zabio je Marko Bajan, a drugi najbolji strijelac bio je Petar Krupić koji je bio precizan sedam puta. Najbolji strijelac kod Portugalaca bio je Tiago Sousa koji je zabio osam pogodaka. Treća utakmica, protiv domaćina Francuske, na rasporedu je sutra u 13:15 sati, a možete ju pratiti na YouTube kanalu TIBY Handball 2022.

TIBY HANDBALL 2022: 2. KOLO
HRVATSKA – PORTUGAL 40:20

Prethodni članakEHF Liga prvakinja: Lokomotiva Zagreb i u 5. kolu bez bodova
Sljedeći članak1. HRL Žene: Osijek i ŽARK Split u gostima do novih bodova