Paket24 Premijer liga – Liga A: Još jedna uvjerljiva predstava Nexea

201

Rukometaši Nexea pobijedili su Varaždin 1930 27:42 u zaostalom susretu 3. kola Paket24 Premijer lige – Lige A, i trenutačno su na diobi prvog mjesta s Goricom koja ima utakmicu više.

Domaćin je imao lijep početak. Vodio je 3:1 i 4:2. I tu stao. Ili bolje rečeno, gosti su postigli „radnu temperaturu“ i serijom od sedam pogodaka za redom pobjegli na velikih 4:9. Ali, Varaždinci se na predaju lako. Slijedi njihova dobra dionica s četiri pogotka za redom pa u 22. minuti imamo rezultat od 10:11. Ipak, do kraja prvoga dijela Nexe je nešto malo bolje i na predah nosi plus dva, 13:15.

Tek u nastavku domaćin je spoznao svu snagu rukometaša iz Našica. S lakoćom su pogađali iz svih pozicija i malo po malo dizali svoju prednost do konačnih 15 pogodaka razlike. Susret su završili serijom od 0:5. Inače su imali ukupno dva niza po pet pogodaka i pet serija po dva pogotka.

Prvo ime u domaćem sastavu bio je Petar Sklepić s 9 pogodaka iz 9 pokušaja. Kod gostiju svi igrači osim Aleksandra Bakića bili su strijelci. Najbolji je pak, bio Fahrudin Melić s 8 pogodaka uz samo jedan promašaj. Sjajan je bio i Marin Jelinić sa sedam pogodaka iz isto toliko udaraca.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA A: 3. KOLO
VARAŽDIN 1930 – NEXE 27:42

Prethodni članakEHF Europska liga (Ž): Podravka Vegeta preko Zaglebie Lubina traži put do skupine
Sljedeći članak1. HRL U16, U14 & U12 (Ž): Novi popis najkorisnijih igračica