Paket24 Premijer liga – Liga A: Nexe uvjerljiv protiv Dubrave u zaostaloj utakmici 4. kola

135

Večeras je u Našicama odigrana zaostala utakmica Paket24 Premijer Lige – Lige A između Nexea i Dubrave. Domaćin je pred oko 400 gledatelja uvjerljivo slavio protiv gostiju iz Zagreba. Nakon šezdeset minuta, semafor je pokazivao 38:20.

Dubrava je dobro ušla u susret. Povela je i do desete minute imala vodstvo nekoliko puta, u jednom trenutku i dva razlike. Ali nakon toga Nexe polako počinje hvatati pravi ritam i do kraja poluvremena odlazi na 7 razlike (19:12).

U drugom dijelu utakmice Nexe ni malo ne posustaje. U 36. minuti pogotkom Doriana Markušića dolaze na deset razlike. Momčad Kreše Ivankovića samo je još jednom uspjela smanjiti svoj zaostatak na jednoznamenkasti broj, ali nakon toga prednost Nexea samo raste i u konačni dolaze na +18. Dubravu su ostavili na samo osam pogodaka u drugom poluvremenu.

Fran Mileta sa sedam je pogodaka bio najbolji strijelac Nexea. Kod Dubrave najprecizniji Ivan Barbić koji je zabio pet pogodaka iz pet pokušaja.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA A: 4. KOLO
NEXE – DUBRAVA 38:20

Prethodni članakEHF EURO 2022: Vremena je malo, zaigrajte Kviz znanja
Sljedeći članakEHF EURO 2022: Poraz od Švedske na kraju prvenstva