1. HRL U16, U14 & U12 (Ž): Prvi prosinački popis najkorisnijih igračica

1230

Predbožićno vrijeme darivanja posebno je bogato u dvoranama diljem Lijepe naše gdje iz utakmice u utakmicu, najkorisnije mlade rukometašice vrijedno skupljaju priznanja za svoje izvedbe na terenu. Prvi tjedan prosinca posebno su obilježile sljedeće igračice:

1. HRL U12
PREZIME IME KLUB POZICIJA
ALJINOVIĆ ROSANA ŽRK HVAR VRATAR
ANDONOV NEVIA ŽRK VINODOL S. VANJSKI
BARETA TARA ŽRK TROGIR  58 desno krilo
BEBIĆ LUCA ŽRK METKOVIĆ Desni vanjski
BENKOVIĆ TAŠA ŽRK DUGO SELO 55 L. VANJSKI
BRALIĆ EMA DUGOPOLJE VRATAR
BUBIĆ ANA PETASON-VRANJIC SREDNJI VANJSKI
CIPRIĆ MIRTA RK SESVETE LIJEVI VANJSKI
COCE LARA ŽRK SPLIT 2010 lijevo krilo
ČAVKIĆ EMA ŽRK VINODOL D. VANJSKI
ČUBRE LORENA JELSA MALIZIA LIJEVI VANJSKI
ČUČEK TARA ŽRK SAMOBOR VRATAR
DELONGA REBEKA RK TRILJ Desno krilo
DRAGANIĆ TONKA RK LOKOMOTIVA SREDNJI VANJSKI
DRUŽIJANIĆ PETRA ŽRK METKOVIĆ Srednji vanjski
GERIĆ FRANKA RŠD BJELOVAR Desni vanjski
GAMULIN LAURA JELSA MALIZIA LIJEVO KRILO
GLAVAČ NOLA ŽRK IVANIĆ D. VANJSKI
GRABOVAC LARA ORAHOVICA vanjski
GRBIĆ IDA ŽRK ZADAR srednji vanjski
GRDIĆ UNA 1234 VIROVITICA Lijevo krilo
Ilić Lana Rukometna akademija Jerkovac Lijevi vanjski
JAGODIĆ EMA ŽRK UDARNIK DESNI VANJSKI
JAKOVČIĆ RENE ŽRK OMIŠALJ PIVOTMEN
JARIĆ NINA ŽRK BROD 1 Lijevi vanjski
JURIŠIĆ LUCIJA OSIJEK vanjski
Kolar Chiara ŽRK BROD 2 Lijevo krilo
Kotarac Ema Ženski rukometni klub Sinj Srednji vanjski
KUJUNDŽIJA NIKOL ŽRK SAMOBOR DESNI VANJSKI
KURSAR TARA OSIJEK vanjski
LABROVIĆ LANA ŽRK SINJ Golman
MANDIĆ ANJA OLIMPIJA OSIJEK Desno krilo
Maras Petra Ženski rukometni klub Sinj Vratar
Marinković Ana Rukometni klub Opuzen Vratar
MARKOV EMA ŽRK UDARNIK VRATAR
MARKOVINOVIĆ MARTA RK LOKOMOTIVA LIJEVI VANJSKI
MARUŠIĆ LANA ŽRK ZADAR desno krilo
Mastelić Iva Sunčica Rukometni klub Cetina Vratar
MIKOLIĆ MARINA ŽRK OMIŠALJ L. VANJSKI
MILIĆ KATE ŽRK DUGO SELO 55 S. VANJSKI
MIŠURA BARBARA RK SESVETE DESNO KRILO
NIKŠA HANA RK ĐURĐEVAC Golman
ODAK KARMEN ŽRK TROGIR 58 desni vanjski
Pavla Ramšak ŽRK BROD 2 Desno krilo
PAVLEK PETRA 1234 VIROVITICA vratarka
PERŠIĆ SOFIJA RK ĐURĐEVAC Golman
PILČIĆ ANTEA ŽRK KNIN desni vanjski
PODRUG NATALI RK DUGOPOLJE DESNO KRILO
Poljak Jelena Rukometni klub Cetina Desni vanjski
RAJIĆ LARA ŽRK KNIN srednji vanjski
REPAŠ MARTA HVAR LIJEVI VANJSKI
SABO NINA RŠD BJELOVAR Lijevi vanjski
SIMIĆ PETRA ŽRK SPLIT 2010 vratarka
SOLIĆ NIKA ORAHOVICA vanjski
ŠKONDRO NIKA ŽRK IVANIĆ L. VANJSKI
ŠKULJEVIĆ ANA ŽRK BROD 1 Lijevi vanjski
Vlahović Ema Rukometni klub Opuzen Srednji vanjski
VUKA MAGDALENA OLIMPIJA OSIJEK Vratarka
ZEBIĆ KORINA PETASON-VRANJIC LIJEVI VANJSKI
1. HRL U14
ADŽAGA ANA ŽRK PODRAVKA LIJEVI VANJSKI
ANDROČEC VANESA ŽRK UMAG LIJEVI VANJSKI
BARIŠIĆ GABRIJELA ŽRK POREČ DESNO KRILO
BILUŠIĆ NINA RK ORKAN Srednji vanjski
BLAŠKOVIĆ LEA ŽRK OGULIN DESNI VANJSKI
BOČKAJ LORENA ŽRK UDARNIK GOLMANICA
BOŠKOVIĆ LARA ŽRK UDARNIK SREDNJI VANJSKI
BRČIĆ LANA ŽRK POREČ DESNO KRILO
ČOČAJ ARIJANA ŽRK ORAHOVICA DESNI VANJSKI
ČUPIĆ LUCIJA ŽRK MURVICA SREDNJI VANJSKI
ĆIBRIĆ SANELA ŽRK PETRINIA DESNI VANJSKI
DAMJANIĆ LEONARDA ŽRK ZAMET LIJEVI VANJSKI
DANANIĆ EMA ŽRK ZELINA LIJEVI VANJSKI
DELIĆ NIKA ŽRK OGULIN LIJEVI VANSKI
DOBRA MAGDALENA ŽRK DUGO SELO 55 S. VANJSKI
DUDE MARIJA MARINA KAŠTELA VRATAR
DUMIČIĆ LARA RK RAB LIJEVO KRILO
EREIZ KLARA ŽRK MURVICA SREDNJI VANJSKI
FARAGUNA MIA ŽRK RUDAR DESNI VANJSKI
FITZ NIKA ŽRK SLOGA KRUŽNI NAPADAČ
GALINEC NIKA ŽRK PODRAVKA GOLMANICA
GOBO RIA ŽRK RUDAR SREDNJI VANJSKI
GOLEŠ MILA ŽRK UMAG DESNI VANJSKI
GRABOVAC REA ŽRK ZELINA DESNI VANJSKI
HULJIĆ MIA JELSA MALIZIA DESNI VANJSKI
Ilić Lana Rukometna akademija Jerkovac Lijevi vanjski
Ilić Lana Rukometna akademija Jerkovac Lijevi vanjski
JURLINA TENA ŽRK SLATINA LIJEVI VANJSKI
JURLINA TENA ŽRK SLATINA LIJEVI VANJSKI
KARABATIĆ EMA TROGIR 58 SREDNJI VANJSKI
KLARIĆ RUŽICA RK TRILJ Desni vanjski
KOLAR LEA ŽRK ORAHOVICA SREDNJI VANJSKI
KOSANOVIĆ MARTA ŽRK ZAMET LIJEVI VANJSKI
Kotarac Ema Ženski rukometni klub Sinj Srednji vanjski
LOVRIĆ MARIJA ŽRK IVANIĆ D. VANJSKI
Maras Petra Ženski rukometni klub Sinj Vratar
Marinković Ana Rukometni klub Opuzen Vratar
Mastelić Iva Sunčica Rukometni klub Cetina Vratar
MEŠAN SUMEJJA RK BUZET GOLMANICA
PAHLJINA LEONA ŽRK RAB D. KRILO
PAUK MARIJA ŽARK SPLIT LIJEVI VANJSKI
PEIĆ HANA ŽRK RAB S. VANJSKI
PERONJA KATARINA JELSA MALIZIA VRATAR
PETRIC DORIS ŽRK DUGO SELO 55 PIVOTMEN
Poljak Jelena Rukometni klub Cetina Desni vanjski
PUTICA MIA RK DALMATINKA Lijevi vanjski
RADIĆ MAGDALENA MARINA KAŠTELA DESNI VANJSKI
RAKUŠIĆ GABRIELA ŽARK SPLIT DESNI VANJSKI
RAVNIĆ HANA RK BUZET LIJEVO KRILO
RUBINIĆ EMA RK LIBURNIJA-OPATIJA SREDNJI VANJSKI
RUKAVINA ANJA RK GOSPIĆ L. KRILO
STIPČIĆ MARTA TROGIR 58 LIJEVI VANJSKI
SUČEC ANA ŽRK PETRINIA GOLMANICA
ŠEKUTOR MIA ŽRK ZAPREŠIĆ LIJEVI VANJSKI
ŠIMUNOVIĆ ANĐELINA ŽRK IVANIĆ L. VANJSKI
ŠPEHAR VANJA RK DALMATINKA Desno krilo
ŠPRLJAN ANJA MARIA ŽRK SAMOBOR VRATARKA
ŠTRK DORA ŽRK SAMOBOR LIJEVI VANJSKI
Vlahović Ema Rukometni klub Opuzen Srednji vanjski
VUKELIĆ SARA RK GOSPIĆ S. VANJSKI
ZDRINŠČAK VANNA RK LIBURNIJA-OPATIJA DESNO KRILO
ŽALAC BJANKA ŽRK SLOGA DESNO KRILO
1. HRL U16
ĐELATOVIĆ ELA ŽRK ĐAKOVO SREDNJI VANJSKI
GAJIĆ ZOJA ŽRK GAREŠNICA SREDNJI VANJSKI
GRGIĆ PETRA ŽRK OSIJEK LICEVI VANJSKI
KESAK PETRA ŽRK NOVSKA VRATAR
MARKIĆ LUCIJA ŽRK GAREŠNICA LIJEVI VANJSKI
MIKULIĆ JELKA ŽRK ĐAKOVO KOLMAN
MILOŠEVIĆ REA ŽRK OSIJEK LIJEVO KRILO
PANIĆ LUCIJA ŽRK DARDA GOLMAN
POGLEDIĆ TEREZIJA RŠD BJELOVAR SREDNJI VANJSKI
STOJAKOVIĆ NIKOLINA ŽRK DARDA LIJEVI VANJSKI
UTJEŠINOVIĆ KATJA RŠD BJELOVAR GOLMAN
VONDRA ANA ŽRK LIPIK DESNI VANJSKI

Prethodni članakKadeti: Posljednje okupljanje ove godine
Sljedeći članakEHF webinar: Rukomet u kolicima s 4 igrača u momčadi i 6 igrača u momčadi