Paket24 Premijer liga – Liga A: Drama u Dubravi pripala domaćinu

211

U prvom susretu 13. kola Paket24 Premijer lige – Lige A, Dubrava je pobijedila Varaždin 1930 32:31 i tako potvrdila 2. mjesto nakon prvog dijela natjecanja.

Bio je to sjajan susret. Varaždinci su nažalost, ponovno ostali “kratkih rukava“ za jedan pogodak. Domaćin je bolje ušao u susret. I vodio je prvih 15-tak minuta. Ali onda se u susret vraćaju Varaždinci i zahvaljujući odličnoj realizaciji Petra Sklepića, ne samo da stižu do izjednačenja, već i vodstva. Najveća njihova prednost bila je plus četiri. Ipak, domaćin uspijeva u posljednje dvije minute to prepoloviti pa se na predah ide sa 17:19.

U drugom dijelu bilo je manje pogodaka, ali ne i uzbuđenja. Varaždin nastavak otvara serijom 1:3 i opet ide na četiri razlike (18:22). Tri minute prije kraja na semaforu je 28:31, i čini se kako gosti idu prema pobjedi. Ali, od tog trenutka do kraja više nisu zabili ni pogodak, a Dubrava je četiri puta pogodila mrežu Tina Hercega i na kraju slavila 32:31.

S 10 pogodaka Maksimilijan Molc ponovno je bio najbolji u redovima Dubrave. Kod gostiju prvo ime Petar Sklepić s osam pogodaka uz samo jedan promašaj.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA A: 13. kolo
DUBRAVA – VARAŽDIN 1930 32:31

Prethodni članakEHF Europski kup: Oproštaj Gorice od Europe
Sljedeći članakPaket24 Premijer liga – Liga B: Ni Bjelovar nije mogao zaustaviti Poreč