1. HRL U16, U14 & U12 (Ž): Prvi ovogodišnji popis najkorisnijih igračica

258

Mlade hrvatske rukometašice vratile su se u dvorane i odigrale prve susrete u 2023. godini. Donosimo popis najkorisnijih igračica 1. HRL U16, U14 i U12 iz prvog odigranog kola u novoj godini.

Imena i prezimena najkorisnijih igračica:

1. HRL U16
Barbir Ena RK Dalmatinka Ploče LIJEVO KRILO
BASARIĆ HANA ŽRK NOVSKA DESNA VANJSKA
Bebić Josipa Rk Metković LIJEVI VANJSKI
Beljo Jelena Žrk Sinj VRATAR
BOUČEK ANĐELINA LOKOMOTIVA LIJEVI VANJSKI
CEROVAC PETRA UMAG VRATAR
DŽALTO ANA SESVETE SREDNJI VANJSKI
FRANJIĆ LORENA LOKOMOTIVA LIJEVO KRILO
GASPARI ROBIN RUDAR VRATAR
GOLEŠ MILA UMAG LIJEVO KRILO
Grubišić-Čabo Ela Žrk SInj DESNI VANJSKI
IVETIĆ MARA ŽRK ARENA PIVOT
KARABAJIĆ KARIN RK OMIŠALJ DESNI VANJSKI
KOCET LAURA ŽRK BARANJA BELI MANASTIR DESNA VANJSKA
KOŠĆEC MAJA RK ZELINA LIJEVO KRILO
Mandac Petra Rk Cetina LIJEVI VANJSKI
Mandac Anja Rk Cetina SREDNJI VANJSKI
MARIĆ ANNIKA RUDAR LIJEVI VANJSKI
NIKIĆ MIA ŽRK NOVSKA LIJEVO KRILO
PERIĆ ENA ŽRK ARENA DESNI VANJSKI
PERKOVIĆ LEONARDA Š.R.KARLOVAC GOLMAN
Prusac Marta Rk Dalmatinka VRATAR
PULJAK TEA Š.R.KARLOVAC DESNI VANJSKI
REZO MARIJA SESVETE VRATAR
Sardelić Marija Rk Metković DESNO KRILO
SPICIJARIĆ KLARA RK OMIŠALJ SREDNJI VANJSKI
STEPIĆ MIA RK MULTINORM CERNA VRATAR
ŠNAJDER MIHAELA RK MULTINORM CERNA SREDNJA VANJSKA
ŠPEHAR PETRA RK ZELINA PIVOT
VERNER DEANA ŽRK BARANJA BELI MANASTIR VRATAR
1. HRL U14
VUKELIĆ SARA RK GOSPIĆ SREDNJI VANJSKI
DŽAKULA SARA RK ZAPREŠIĆ VRATAR
1. HRL U12
ANDONOV NEVIA RK VINODOL SREDNJI VANJSKI
Blajić Noemi Cvita Žrk Sinj SREDNJI VANJSKI
Bosančić Marija DUGOPOLJE DESNO KRILO
Bubić Ana PETASON VRANJIC SREDNJI VANJSKI
ČEHIĆ EMA RK POREČ SREDNJI VANJSKI
Čorić Luana ŽRK KNIN VRATAR
Čović Dora Rk Trilj SREDNJI VANJSKI
Čubre Lorena Rk Jelsa SREDNJI VANJSKI
DROBINA EMA RK POREČ PIVOT
ĐURANOVIĆ TAŠA RK VINODOL SREDNJI VANJSKI
FEHIR ENA ŽRK ĐAKOVO PIVOT
GERIĆ FRANKA RŠD BJELOVAR LIJEVI VANJSKI
GREGOREVIĆ MARTINA ŽRK ĐAKOVO DESNI VANJSKI
ILJAZOVIĆ ELENA RK RUGVICA LIJEVI VANJSKI
JAKOMINIĆ ANA RK OMIŠALJ SREDNJI VANJSKI
JANKOVIĆ CHIARA RK SESVETE PIVOT
Jelinčić Petra Žrk Sinj LIJEVO KRILO
Jokić Leona ŽRK ZADAR LIJEVO KRILO
Jurić Enna Rk Hvar DESNI VANJSKI
KOLGJERAJ RENATA RK ROVINJ LIJEVO KRILO
KOŽUL MORENA ŽRK ĐURĐEVAC DESNI VANJSKI
KUZMAN LANA ŽRK IVANKOVO PIVOT
LABAZAN ANA ŽRK IVANKOVO LIJEVI VANJSKI
MARKOVINOVIĆ MARTA RK LOKOMOTIVA ZAGREB LIJEVI VANJSKI
MOČLJANIN MAJA RK RUGVICA SREDNJI VANJSKI
Musap Orlović Giovanna ŽRK ZADAR LIJEVI VANJSKI
Pandžić Lorena ŽRK KNIN DESNI VANJSKI
RALIĆ VANESSA RK POREČ PIVOT
Rosandić Vanja DUGOPOLJE VRATAR
SUBOTIĆ MIA RK ROVINJ DESNI VANJSKI
UTJEŠINOVIĆ KATJA RŠD BJELOVAR VRATAR
Varvodić Katarina Rk Trilj DESNI VANJSKI
VENCL VANESSA ŽRK ĐURĐEVAC LIJEVI VANJSKI
Vidović Kadiata Daty Rk Hvar LIJEVI VANJSKI
Zebić Korina PETASON VRANJIC LIJEVI VANJSKI

 

Prethodni članak1.HRL Žene: Šetnja Lokomotive kroz Ploče
Sljedeći članakKup Hrvatske: Ždrijeb parova 1/8 finala (ž+m) UŽIVO