Paket24 Premijer liga – Liga B: Poreč uvjerljiv protiv Ribole Kaštela

642

Zadnji dvoboj Paket24 Premijer lige ove godine odigrali su Poreč i Ribola Kaštela i tako zaključili 14. kolo, ali i prvi dio sezone. Poreč je opravdao ulogu favorita i stigao do uvjerljive pobjede protiv gostiju iz Dalmacije.

Silovito je domaćin krenuo u susret kao da je želio pokazati gostima da svi bodovi ostaju u Istri. U 9. minuti imali su 7:1. Kaštelani su se pokušali približiti, ali nisu mogli doći na više od četiri ili pet pogodaka (u nekoliko navrata). Do poluvremena, bilo je 19:13. U nastavku je Poreč nastavio još više puniti mrežu gostiju kojima je bilo nemoguće stići tako velik zaostatak. U završnih 10 minuta, Porečani su imali i dvoznamenkastu prednost (33:23). Na kraju, završilo je s +9, 33:24.

Marko Bajan s devet pogodaka bio je prvi strijelac Poreča. U redovima gostiju pak, najraspoloženiji Filip Kozina s pet zgoditaka.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 14. KOLO
POREČ – RIBOLA KAŠTELA

Prethodni članakPaket24 Premijer liga – Liga A: Pobjeda Sesveta za kraj prvog dijela sezone
Sljedeći članakSP 2023 (Ž): Francuskoj zlato, srebro za Norvešku, Danska brončana