1. HRL U15, U13 & U11: Popis najkorisnijih igračica

1079

U Poreču smo ispratili prvu ovogodišnju Završnicu, onu za rukometašice do 17 godina. Istovremeno, u dvoranama diljem Hrvatske nova priznanja zaslužile su najkorisnije igračice utakmica u ligama ženskih mlađih dobnih skupina U15, U13 & U11. U nastavku pogledajte imena mladih hrvatskih nada.

1. HRL U15
Murat  Leonarda  Žrk Dugopolje  
Bolanča Matea Žrk Trogir 58 Srednji vanjski 
Balić  Lana Žrk Petason Vranjic Pivot 
Dvornik  Marta ŽARK Split  Strednji vanjski 
Rogulj  Ivona   Žrk Trogir 58 Golmanica
Topić  Ana  Žrk Petason Vranjic Lijevi vanjski 
Kušeta  Lana Žark Split  Dugopolje 
Balaš  Anđela Žrk Dugopolje Golmanica
1. HRL U13
LUČIĆ MANUELA ŽRK HVAR SV
TAFRA LUCIJA ŽRK ORKAN SV
ROSO MILENA ŽRK MAKARSKA GOLMAN
ŽUVELA MARIS ŽRK HVAR DV
Radić Laura ŽRK 124 Virovitica Lijevi vanjski
Jurić Ema ŽRK Zrinski Dessno krilo
Počerek  Tea ŽRK Pitomača Pivot 
Kočet Leona RK Prelog Lijevi vanjski
Hranjec  Rina ŽRK Zrinski Pivot 
Živko Barbara ŽRK Pitomača Desni vanjski
Repalust Melisa RK Prelog Srednji vanjski
Barčan Laura ŽRK 1234 Virovitica Lijevo krilo
Šulekić Bruna ŽRK Novska desno krilo
Kovačević Martina RK Podravka desno krilo
Šinko Paula RK Garešnica srednji vanjski
Turkalj Dora RŠD Bjelovar golman
Topalović Lucija RK Podravka lijevo krilo
Šenija Lea RK Garešnica lijevi vanjski
Komljenović Mia RŠD Bjelovar lijevo krilo
 Grđan Zara ŽRK Novska lijevo krilo
SALIĆ EVA RK MULTINORM CERNA LIJEVI VANJSKI
LONČAR KLARA ŽRK OLIMPIJA OSIJEK LIJEVI VANJSKI
RUKAVINA MARTA ŽRK IVANKOVO DESNI VANJSKI
DORIĆ MARTA RK VALPOVKA PIVOT
SAVIĆ SARA ŽRK OLIMPIJA OSIJEK SREDNJI VANJSKI
JAMBROVIĆ DAJANA ŽRK IVANKOVO DESNO KRILO
BAJER MARTA RK VALPOVKA LIJEVI VANJSKI
MUSA NINA RK MULTINORM CERNA SREDNJI VANJSKI
VARVODIĆ KATARINA RK TRILJ lijevi vanjski 
ČELAN KATARINA RK DUGOPOLJE srednji vanjski 
GRUBIŠIĆ-ČABO ELA ŽRK SINJ lijevi vanjski 
DABNEY GLORIA RK PETASON&VRANJIC desni vanjski 
BRALIĆ EMA RK DUGOPOLJE golman
KOTARAC EMA ŽRK SINJ srednji vanjski
BRČIĆ HELENA RK PETASON&VRANJIC lijevo krilo
DELONGA REBEKA RK TRILJ  lijevo krilo 
PANTELIĆ LUCIJA RK ĐURĐEVAC S. VANJSKI
BILANDŽIJA ANA ŽRK NOVSKA L.VANJSKI
LESKOVAR MARTIA ŽRK RADNIK D.KRILO
PASTUOVIĆ NINA ŽRK GAREŠNICA D.VANJSKI
GRĐAN JANA ŽRK NOVSKA L.KRILO
LUGOMER LEONA ŽRK RADNIK D.KRILO
RIJETKOVIĆ BRUNA ŽRK GAREŠNICA  D.KRILO
KUCEL  VALENTINA RK ĐURĐEVAC S.VANJSKI
1. HRL U11
KOKIĆ ANTONIJA PETASON VRANJIC L.VANJSKI
PODRUG ANAMARIJA ŽRK SPLIT 2010 PIVOT
ČOVIĆ ELA ŽRK DUGOPOLJE VRATAR
ŽURO ANJA ŽRK CETINA VRATAR
PLETIKOSIĆ ANA ŽRK CETINA SREDNJI
ŽIVALJ FILIPA ŽRK PETASON VRANJIC VRATAR
PAPONJA NIKA ŽRK SPLIT 2010 VRATAR
MUSTAPIĆ NINA ŽRK DUGOPOLJE  D.KRILO
JAKUPEC TEA ŽRK PITOMAČA SREDNJI VANJSKI
ČUBRA  VIDA ŽRK MAROF LIJEVO KRILO
ALBREHT NIKOL ŽRK 1234 VIROVITICA GOLMAN
KOCIJAN IVA ŽRK KOKA GOLMAN
NAGY MARIJA LUKRECIJA ŽRK MAROF DESNI VANJSKI
ZALOVIĆ LUCIA ŽRK 1234 VIROVITICA LIJEVO KRILO
POMPER KAJA VESNA ŽRK KOKA GOLMAN
TRŽIĆ ENA ŽRK PITOMAČA LIJEVI VANJSKI
Majetić Tara RK Garešnica srednji vanjski
Cerovečki Lucija ŽRK Moslavina desno krilo
Dudaš Mila ŽRK Novska desni vanjski
Tominović Tena ŽRK Petrinia lijevo krilo
Keković Rafaela RK Garešnica golman
Vrbanac Jana ŽRK Petrinia srednji vanjski
Preksavec Nela ŽRK Novska golman
 Gašparec Lota ŽRK Moslavina lijevi vanjski
Franjić Nicol ŽRK ĐAKOVO  
Vidić Nađa RK TENJA  
Sudić Katja ŽRK BROD  
Matijević Dora ŽRK OSIJEK  
Crevar Maja RK TENJA  
Kovačević Marija ŽRK BROD  
Mijić Ivana ŽRK OSIJEK  
Babić Klara ŽRK ĐAKOVO  
DOLIĆ  NIKOLINA ŽRK SINJ desno krilo
STRIZE  RITA ŽRK TROGIR 58 desni vanjski
ŠIPIĆ MIHAELA RK TRILJ desni vanjski
PAVLOVIĆ  LANA ŽARK SPLIT lijevi  vanjski
RUBELJ MIA ŽRK TROGIR 58 golman
GUSIĆ DORA RK TRILJ srednji vanjski 
NEVEŠČANIN PATRICIJA ŽARK SPLIT srednji  vanjski
MASTELIĆ ANTEA ŽRK SINJ desni vanjski 
Gotal Ena ŽRK KOKA vanjski
Kukuec Lea Radnik vanjski
Pantelić  Lucija Đurđevac  vanjski
Petričević Klara Koka vanjski
JOVICA ANTEA RK JERKOVAC VRATAR
MAJSTOROVIĆ ANTEA ŽRK CETINA VANJSKI
JURIČIĆ NIKOL RK OPUZEN VANJSKI
ROMIĆ ANA ŽRK SPLIT 2010 VANJSKI
ŠOLIĆ LANA ŽRK CETINA VANJSKI
POPOVIĆ  RITA RK OPUZEN VANJSKI
SIMIĆ PETRA ŽRK SPLIT 2010 VRATAR
MAČUKET  PETRA RK JERKOVAC KRILO

 

Prethodni članakSeniori: Poznati raspored i satnica olimpijskog turnira
Sljedeći članak“Vrtko“: 500 mališana iz Virovitičko – podravske županije na 20. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića