Četvrtak, 2 srpnja, 2020

Hrvatski rukometni savez

Metalčeva 5/III, 10 000 Zagreb, Hrvatska

OIB: 18493858124
Tel: +385 (0)1 4576 111
email: info@hrs.hr

Tajništvo

Damir Poljak
glavni tajnik
E-mail: d.poljak@hrs.hr
Silva Šuster
voditeljica ureda
E-mail: s.suster@hrs.hr

Računovodstvo

Jasna Bubalo
Računovodstvo
Telefon: 01 4573 033 E-mail: j.bubalo@hrs.hr

Ured nacionalnih selekcija

Ivica Udovičić
tehnički direktor muških i ženskih nacionalnih selekcija
Telefon: 01 4576 069 E-mail: i.udovicic@hrs.hr
Igor Vori
sportski direktor muških reprezentacija
E-mail: i.vori@hrs.hr
dr.sc. Lidija Bojić-Ćaćić
instruktorica za ženski rukomet
Telefon: 01 5391 478 E-mail: lidija@hrs.hr
Renata Fucak
pomoćnica direktora
Telefon: 01 5391 007 E-mail: r.fucak@hrs.hr
Ljerka Vresk
Direktorica hrvatske ženske seniorske rukometne reprezentacije
Telefon: 095 9999 123 E-mail: lj.vresk@hrs.hr
Ivica Maraš
Glasnogovornik hrvatske muške seniorske rukometne reprezentacije
Telefon: 095 9999 120 E-mail: i.maras@hrs.hr

Ured za natjecanje

Mihael Varga
povjerenik za natjecanja
Telefon: 095 9999 115 E-mail: m.varga@hrs.hr
Tomislav Lukić
voditelj natjecanja mlađih dobnih skupina za rukometaše i tajnik Povjerenstava
E-mail: t.lukic@hrs.hr
Leon Filipović
administrator u uredu za natjecanje
Telefon: 01 4573 034 E-mail: leon@hrs.hr
Bojan Filipović
voditelj ureda za natjecanje
Telefon: 01 4577 478 E-mail: b.filipovic@hrs.hr

Marketing

Silvijo Njirić
dirketor marketinga
Telefon: 01 5391 001 E-mail: s.njiric@hrs.hr
Anita Šikić
pomoćnica direktora marketinga
Telefon: 01 5391 004 E-mail: a.sikic@hrs.hr
Dorotea Ižaković
pomoćnica direktora marketinga zadužena za odnose s javnošću
Telefon: 095 9999 125 E-mail: d.izakovic@hrs.hr

Upravni odbor

Zoran Gobac
Tomislav Grahovac
Boris Mesarić
Dragan Kovačević
Valter Matošević
Željko Maletić
Ivica Maraš
Josip Posavec
Hrvoje Vojvoda
Vili Bassanese
Željko Udovičić
Josip Ergović
Nikola Rukavina
Božica Palčić
Antun Blažević

Nadzorni odbor

Goran Peterko
Romeo Vrečko
Krešimir Đonđivić
Dinko Tandara
Rajko Roža

Natjecateljsko povjerenstvo

Božica Palčić
Goran Peterko
Ivo Dragić
Željko Milanović
Miljenko Topličanec

Registracijsko povjerenstvo

Goran Milaković
Kazimir Ilijaš
Krešo Dorić

Stegovno povjerenstvo

Kruno Bule
Tomislav Juriša
Zlatko Grdić

Povjerenstvo za propise

Tina Tomašić Raguž
Renato Habek
Srećko Ilić

Zdravstveno povjerenstvo

prof.dr.sc. Vladimir Bedeković
prim.dr.sc. Igor Borić, dr.med.
Tomislav Kukin, dr.med.
Tomislav Čengić, dr.med.
Tomislav Madžar, dr.med.
Boris Peršić, dr.med.
prof.dr.sc. Krešimir Rotim
prof.dr.sc. Robert Kolundžić