Podravka lako do pobjede u gostima kod Bjelovara

46

Rezultati, 20. kolo:

Bjelovar – Podravka Vegeta 17:30 (10:14)

Otvoreno je 20. kolo 1. HRL za žene, a otvorile su je rukometašice Bjelovara koje su na svijem terenu ugostile hrvatske prvakinje, igračice Podravke Vegete. Bjelovarčanke su uvjereno krenule u susret i držale se uz bok Podravci koja nije mogla doći do većeg odvajanja. U 12. minuti na semaforu je stajalo 6:6, a samo pet minuta kasnije koprivničke Kokice stižu do +5. Domaćin se nije predao te je smanjio na 10:13. Podravka se pomakla za još jedan gol, a u drugom poluvremenu to je sve više povećavala. Bjelovar nije imao snage više zaprijetiti, širina klupe je bila očito te se u posljednjih 15 minuta ušlo pri 24:15. Na kraju je Podravka slavila 30:17.

Najefikasnija kod Podravke bila je Dora Krsnik s osam pogodaka, a Ivana Kapitanović upisala je 14 obrana. Kristina Smiljčić s četiri gola i Danica Delić s 12 obrana bile su najbolje kod Bjelovara.

Prethodni članakHrvatice put na Euro 2018. traže protiv Norveške, Švicarske i Ukrajine
Sljedeći članakZavršnica Prvenstva Hrvatske za djevojke rođene 2004. i mlađe – 4. dan