Paket24 Premijer liga: Podjela bodova Sesveta i Varaždina 1930

329

U posljednjem susretu 12. kola Paket24 Premijer lige, Sesvete i Varaždin 1930 podijelili su bodove i ostali u priključku s Porečom i Goricom koji su trenutačno vodeći dvojac.

Kao što se moglo i očekivati, bio je to susret čvrstih obrana i malo pogodaka. U prvom dijelu malo su vodili jedni, malo drugi. Domaćin je  dvaput imao plus dva, da bi Varaždinci bolje odigrali završnicu i na predah otišli s plus jedan, 13:14.

Sličnu priču vidjeli smo i u nastavku. S tri pogotka za redom na početku, prednost seli na stranu Sesveta. Varaždin odgovara serijom 4:1 , pa u 49. minuti ima plus tri 19:22. Nakon što su domaćini stigli na minus dva 20:22, slijedi festival promašaja s obje strane. Naime, od 51. do 58. minute, dakle punih osam minuta, ni jedna momčad nije uspjela postići pogodak, da bi Sesvete na kraju uspjele zabiti dva i stići do vrijednog boda. Sa sedam pogodaka Danijel Vusić bio je najbolji u redovima Sesveta. Varaždince je pak predvodio Fabijan Grubišić sa šest pogodaka. Matej Mudrinjak je imao 11, a Sandro Meštrić 13 obrana.

PAKET24 PREMIJER LIGA: 12. KOLO
SESVETE – VARAŽDIN 1930 22:22