Završnica 1. HRL U16 (Ž): Otvaranje rukometne pozornice u Poreču

1832

Utakmica po utakmica i stigli smo do otvaranja rukometne pozornice u Poreču i do prve ovosezonske Završnice. Čast da otvore rukometne dane u Poreču, pripala je ženskim ekipama 1. HRL U16. Domaćin ovoj Završnici je SD Žatika, od 8. do 11. travnja 2022. godine, a sve utakmice uživo možete gledati putem livestreama na našem YouTube kanalu, dok će fotografije svakodnevno biti dostupne na našem Photodecku.

Plasman na Završnicu 1. HRL U16 izborilo je ukupno 12 ekipa mladih rukometašica. Utakmice se igraju 2 x 20 minuta (odmor 5 minuta), treneri mogu koristiti TRI (3) ekipna time outa po utakmici u trajanju 30 sekundi – zbog velikog broja utakmica, a zadnjih 5 minuta utakmice mogu koristiti samo jedan time out. Utakmice za poredak 031 – 040 ukoliko završe neriješenim rezultatom, nakon toga se izvode sedmerci – dok se ne odluči pobjednik. Sve utakmice će se igrati u SD Žatika, istovremeno na dva rukometna terena.