Paket24 Premijer liga – Doigravanje za Europu: Novi remi, odluka pada u Sesvetama

128

Rukometaši Gorice i Sesveta odigrali su još jedan susret neodlučeno pa će odluka o tome tko će osvojiti 3. mjesto pasti u subotu 28. svibnja u Sesvetama. Naime, nakon tri susreta, rezultat je 5:3 za Sesvete.

Još jedan jako zanimljiv i uzbudljiv susret odigrali su Gorica i Sesvete. Domaćin je nešto bolji i konkretniji u otvaranju. Ali Sesvećani kratko uspijevaju uhvatiti priključak i izjednačiti na 4:4. Onda slijedi sjajan niz domaćina od pet pogodaka pa je momčad Silvija Ivandije u velikim problemima u 20. minuti kada zaostaje pet pogodaka. Ali kako je brzo potonula, tako se brzo i vratila ekipa Sesveta i do kraja prvog dijela stigla do izjednačenja 13:13.

U drugom dijelu igra se pogodak za pogodak. Ali, nakon pet izjednačenja vodstvo seli na stranu gostiju (19:20). Dogodilo se to u 43. minuti. I vjerovali ili ne, Sesvećani su uspjeli  skoro do kraja čuvati to vodstvo. Tri i pol minute prije kraja imali su plus dva (24:26), ali nisu izdržali. Gorica je najprije pogotkom Dominika Gala smanjila na 25:26 tri minute prije završetka susreta, a zatim sa 7 metara došla i do izjednačenja i vrlo vrijednog boda.

Tomislav Sladoljev imao je 11 obrana na domaćim vratima. Prvi strijelac bio je Ivan Laljek sa 7 pogodaka. Kod gostiju Filip Perić 10 obrana, Ivan Dumenčić 9 pogodaka.

Nakon ovog susreta bodovni rezultat je 5:3 za Sesvete. Stoga će odluka o tom tko će osvojiti 3. mjesto pasti u subotu 28. svibnja u Jelkovcu. Domaćinu je dovoljan i bod da to ostvari.

PAKET24 PREMIJER LIGA – DOIGRAVANJE ZA EUROPU
GORICA – SESVETE 26:26

Prethodni članakPaket24 Premijer liga – Doigravanje za prvaka i Europu: Pada odluka o naslovu ili?
Sljedeći članakPaket24 Premijer liga – Doigravanje za prvaka: PPD Zagrebu jubilarni 30. naslov prvaka