Paket24 Premijer liga – Liga B: Križevčanima televizijski duel

164

U posljednjem susretu Paket24 Premijer lige – Lige B, KTC je kao domaćin uvjerljivo slavio protiv Osijeka i trenutačno je u zlatnoj sredini ljestvice. Bilo je to  njihovo treće slavlje na domaćem terenu.

Susret novih premijerligaša KTC-a i Osijeka ponudio je dosta zanimljivu borbu. Domaćin je susret otvorio s mnogo samopouzdanja. I već u startu napravio razliku (4:1, 7:3) koja mu je omogućila mirnoću u igri, ali i pravo na poneku pogrešku. Osječani su stalno zaostajali. Tri minute prije kraja došli su na minus tri  ali su zatim primili tri pogotka za redom i na predah otišli s velikim zaostatkom.

Ništa se dramatično nije promijenilo ni u drugom dijelu. Osijek jednostavno nije imao odgovor za raspoložene domaće rukometaše. Njihova prednost stalno je rasla. Prvi put su na plus deset otišli u 42. minuti. Inače, najveća prednost bila je 13 razlike. Ali i s konačnih 12 domaćin je jako, jako sretan. Marin Šutalo imao je 11, a Luka Prezelj pet obrana. Prvi strijelac KTC-a bio je pak Jakov Dujmović sa šest pogodaka. Kod Osijeka najbolji Matej Zrno s četiri pogotka.

PAKET24 PREMIJER LIGA – LIGA B: 6. KOLO
KTC – OSIJEK 31:19

Prethodni članakPaket24 Premijer liga – Liga A: Metković i dalje neosvojiv za suparnike
Sljedeći članak1. HRL Žene: Uvjerljive predstave Podravke, Dalmatinke i Dugog Sela 55