Peking 2008 – rezultati i raspored ženskog rukometnog turnira

2

SKUPINA A
U D P +/- B
1. Norveška 5 154 106 48 10
2. Rumunjska 5 150 112 38 8
3. Kina 5 122 135 -13 4
4. Francuska 5 121 128 -7 4
5. Kazahstan 5 109 137 -28 3
6. Angola 5 109 147 -38 1
1. kolo, subota 09. kolovoz 2008
A 03:00 Francuska 32 : 21 Angola Gymnasium
A 08:00 Rumunjska 31 : 19 Kazahstan Gymnasium
A 13:00 Norveška 30 : 23 Kina Gymnasium
2. kolo, ponedjeljak 11. kolovoz 2008
A 03:00 Kazahstan 18 : 21 Francuska Gymnasium
A 08:00 Angola 17 : 31 Norveška Gymnasium
A 13:00 Kina 20 : 34 Rumunjska Gymnasium
3. kolo, srijeda 13. kolovoz 2008
A 04:45 Rumunjska 34 : 26 Francuska Gymnasium
A 09:45 Kina 32 : 24 Angola Gymnasium
A 13:00 Norveška 35 : 19 Kazahstan Gymnasium
4. kolo, petak 15. kolovoz 2008
A 03:00 Kazahstan 29 : 26 Kina Gymnasium
A 09:45 Rumunjska 28 : 23 Angola Gymnasium
A 13:00 Francuska 24 : 34 Norveška Gymnasium
5. kolo, nedjelja 17. kolovoz 2008
A 04:45 Angola 24 : 24 Kazahstan Gymnasium
A 08:00 Norveška 24 : 23 Rumunjska Gymnasium
A 09:45 Francuska 18 : 21 Kina Gymnasium
SKUPINA B
U D P +/- B
1. Rusija 5 148 125 23 9
2. Korea 5 155 127 28 7
3. Mađarska 5 129 142 -13 5
4. Švedska 5 123 137 -14 4
5. Brazil 5 124 137 -13 3
6. Njemačka 5 123 134 -11 2
1. kolo, subota 9. kolovoz 2008
B 04:45 Mađarska 30 : 24 Švedska Gymnasium
B 09:45 Rusija 29 : 29 Korea Gymnasium
B 14:45 Njemačka 24 : 22 Brazil Gymnasium
2. kolo, ponedjeljak 11. kolovoz 2008
B 04:45 Brazil 28 : 28 Mađarska Gymnasium
B 09:45 Korea 30 : 20 Njemačka Gymnasium
B 14:45 Švedska 24 : 28 Rusija Gymnasium
3. kolo, srijeda 13. kolovoz 2008
B 03:00 Rusija 28 : 19 Brazil Gymnasium
B 08:00 Korea 31 : 23 Švedska Gymnasium
B 14:45 Njemačka 24 : 25 Mađarska Gymnasium
4. kolo, petak 15. kolovoz 2008
B 04:45 Brazil 33 : 32 Korea Gymnasium
B 08:00 Njemačka 26 : 27 Švedska Gymnasium
B 14:45 Mađarska 24 : 33 Rusija Gymnasium
5. kolo, nedjelja 17. kolovoz 2008
B 03:00 Švedska 25 : 22 Brazil Gymnasium
B 13:00 Rusija 30 : 29 Njemačka Gymnasium
B 14:45 Mađarska 22 : 33 Korea Gymnasium
Četvrtfinale, utorak 19. kolovoz 2008
QF1 06:00 Norveška 31 : 24 Švedska Gymnasium
QF2 08:15 Mađarska 34 : 30 Rumunjska Gymnasium
QF3 12:00 Kina 23 : 31 Korea Gymnasium
QF4 14:15 Rusija 32 : 31 Francuska Gymnasium
Poredak od 5. do 8. mjesta, četvrtak 21. kolovoz 2008
L1 06:00 Švedska 19 : 20 Kina N.I.Stadium
L2 08:15 Rumunjska 34 : 36 Francuska N.I.Stadium
Polufinale, četvrtak 21. kolovoz 2008
W1 12:00 Norveška 29 : 28 Korea N.I.Stadium
W2 14:15 Mađarska 20 : 22 Rusija N.I.Stadium
Poredak od 5. do 8. mjesta, subota 23. kolovoz 2008
7/8 02:00 Švedska 30 : 34 Rumunjska N.I.Stadium
5/6 04:15 Kina 23 : 31 Francuska N.I.Stadium
Finale, subota 23. kolovoz 2008
3/4 07:30 Korea 33 : 28 Mađarska N.I.Stadium
F 09:45 Norveška 34 : 27 Rusija N.I.Stadium

KONAČAN POREDAK
1. Norveška
2. Rusija
3. Korea
4. Mađarska
5. Francuska
6. Kina
7. Rumunjska
8. Švedska
9. Brazil
10. Kazahstan
11. Njemačka
12. Angola