Zagreb minimalno poražen od Vardara

29

Minimalan poraz doživjeli su Zagrebaši na neugodnom gostovanju kod Vardara u Skopju. Rukometaši Vardara slavili su 32:31 (19:16).

Domaća momčad Vardara imala je konstantnu prednost tijekom prvog poluvremena koju nije ispuštala. To se vidjelo i na rezultatu nakon prvih 30 minuta igre kada je Vardar vodio s tri pogotka prednosti.

Međutim, publika nije ostala zakinuta za dramatične trenutke u ovom susretu. Nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu Zagreb je uspio izjednačiti na 22:22. Vardar je ponovo prešao u vodstvo, ali na samom kraju situacija se ponovo zakomplicirala kada je Luka Raković pogodio za 31:30 i doveo Zagreb na samo gol zaostatka. No, Vardar je preko Luke Cindrića postigao svoj pobjedonosni pogodak i ostavio sva tri boda u Skopju.

Devet pogodaka za Zagreb postigao je Stipe Mandalinić, a pet je dodao Josip Valčić. Kod Vadara istaknuo se Alex Dujšebaev s osam pogodaka te Timur Dibirov koji je na svoj konto upisao sedam pogodaka.