Visoka pobjeda Zagrebaša protiv Gorenja Velenja

21
Arhiva

Sjajna pobjeda Zagreba kao priprema za novi sezonu Lige prvaka. U trećem kolu SEHA Lige slavili su kod Gorenja iz Velenja 28:21 (13:7).

Bio je ovo prvi susret Gorenja i Zagreba u SEHA Ligi budući je da je slovenski doprvak novi član lige. Zagrebaši su u potpunosti opravdali ulogu favorita. Od samog starta su bez većih problema kontrolirali utakmicu i već na poluvremenu imali solidnih šest pogodaka prednosti.

U nastavku susreta rukometaši Veselina Vujovića nastavili su u istom ritmu i na kraju slavili sa sedam pogodaka prednosti i upisali svoju drugu pobjedu u ovogodišnjem izdanju SEHA Lige.

Prvi strijelac susreta bio je Stipe Mandalinić, David Miklavčić zabio je pet a Darko Cingesar tri pogotka. Matevž Skok je upisao velikih 14 obrana. U sastavu Gorenja više od ostalih pokazali su Golčar sa šest i Levc s pet, te u drugom poluvremenu Mitrović s tri pogotka.