DELO EHF Liga prvakinja: Poraz Podravke u Brestu

258
Izvor fotografije: RK Podravka Vegeta

Na gostovanju kod Brest Bretagnea u Francuskoj, u sklopu 4. kola DELO EHF Lige prvakinja, rukometašice Podravke Vegete upisale su poraz 35:22 (17:9) te se u Koprivnicu vraćaju bez bodova.

Domaća ekipa na terenu se od prve minute postavila jako čvrsto, s dobrom obranom i sjajnim napadom. Već u 13. minuti, Francuskinje su imale +5, bilo je 7:2. Ekipa koju je preuzeo Antonio Franjić jednostavno nije mogla pratiti ritam večeras izvrsnog Bresta u kojem nastupaju brojna poznata rukometna imena kao što su srpska reprezentativka Slađana Pop – Lazić, ali i brojne Francuskinje. Dodatan vjetar u leđa domaćoj ekipi svakako je bilo i gotovo četiri tisuće navijača.

Mađu igračicama Podravke, prvo ime bila je Dejana Milosavljević sa šest zgoditaka. Jedan pogodak više ne drugoj strani upisala je Pauletta Foppa.

DELO EHF Liga prvakinja: 4. KOLO
BREST BRETAGNE – PODRAVKA VEGETA 35:22

Prethodni članakAktivnosti HRS-a: Izbornik Horvat gost predavač na SportFest konferenciji
Sljedeći članakPaket24 Premijer liga – Liga B: Slavlja Trogira, Nexea i Bjelovara